درست زمانی که بیت کوین با مشکل مقیاس پذیری رو به رو شد، گروهی از توسعه دهندگان با ایده هارد فورک بیت کوین به میدان آمدند. بیت کش که حاصل این هارد فورک بوده، مشکلات مقیاس پذیری و اندازه بلوک در بلاک چین بیت کوین را حل کرده است. بیت کش خیلی زود طرفداران خود را پیدا کرد و در سال 2022، رتبه 24‌ام را بین ارز‌های دیجیتال بدست آورد. این ارز با قدرت وارد دنیای کریپتوکارنسی شد و تاکنون تحرکات قیمتی جالبی را با خود به همراه داشته است. برای اطلاع از تحلیل قیمت ماهانه و هفتگی بیت کش با ما باشید.


📆 تحلیل ماهانه بیت‌ کوین کش| مـِی 2023

بیت‌ کوین کش در تایم فریم هفتگی برای تحلیل ماهانه، در گذشته هیچ داده قابل اتکایی ندارد و در حال حاضر در یک تریدینگ رنج قرار گرفته است. محدوده مقاومتی ۱۷۵ دلار و مقاومت بعدی ۳۲۰ دلار است.


BCH-M.png


تحلیل هفتگی بیت کوین کش| هفته‌‌‌‌ی اول خرداد 1402

1خرداد


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


BCH-W.png

تحلیل هفتگی بیت‌ کوین کش| هفته‌‌‌‌ی چهارم اردی‌بهشت 1402

25 اردی‌بهشت


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


BCH.png


تحلیل هفتگی بیت‌ کوین کش| هفته‌‌‌‌ی سوم اردی‌بهشت 1402

18 اردی‌بهشت


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


BCH-W.png

تحلیل هفتگی بیت‌ کوین کش| هفته‌‌‌‌ی دوم اردی‌بهشت 1402

11 اردی‌بهشت


بیت‌ کوین کش در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، در یک تریدینگ رنج بلند مدت قرار گرفته است. محدوده حمایتی ۹۹ دلار و محدوده مقاومتی ۱۳۰ دلار است.


BCH-W.png

📆 تحلیل ماهانه بیت کوین کش| اپریل 2023

بیت کوین کش در تایم ۷روزه برای تحلیل ماهانه، قیمت بعد از رد کردن محدوده‌ی حمایتی مهم خود در تارگت ۱۳۰ دلار دچار تریدینگ رنج شده‌است. از پایین هیچ اطلاعات و کندلی نداریم ولی رفتار قیمت نشان می‌دهد که از همین حوالی می‌توانیم انتظار برگشت را داشته باشیم. قیمت دچار فشردگی و بی تصمیمی شده‌است. محدوده‌های مقاومتی پیش‌روی خود ۱۷۵ و ۳۱۱ دلار است.


BCH-M.png

تحلیل هفتگی زیلیکا| هفته‌‌‌‌ی اول اردی‌بهشت 1402

4 اردی‌بهشت


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


BCH-W.png

تحلیل هفتگی بیت کوین کش| هفته‌‌‌‌ی چهارم فروردین 1402

۲۸ فروردین ۱۴۰۲


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


BCH-W.png


تحلیل هفتگی بیت کوین کش| هفته‌‌‌‌ی سوم فروردین 1402

۲۱ فروردین ۱۴۰۲

بیت کوین کش در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، قیمت بعد از برخورد به محدوده‌ی مقاومتی ۱۶۵ دلار دچار تریدینگ رنج در یک بازه‌ی بلند‌مدت شده‌است. در‌حال حاضر قیمت، تاییدیه بر نزول خود را به ما داده‌است. احتمال اینکه محدوده‌ی حمایتی ۱۱۶ دلار بتواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد و قیمت را به‌سمت بالا حرکت دهد، وجود دارد و محدوده‌ی مقاومتی پیش‌روی خود ۱۴۵ دلار و در صورت شکست محدوده‌ی حمایتی ۱۱۶ دلار، محدوده‌ی حمایتی ۹۹ دلار است.


BCH-W.png

تحلیل روزانه بیت کوین کش| 21 فروردین 1402

بیت کوین کش در تایم یک ساعته برای تحلیل روزانه، قیمت در یک تریدینگ رنج بلد‌مدت قرار گرفته‌است. در‌حال حاضر محدوده‌ی مقاومتی ۱۲۷ دلار و محدوده‌ی حمایتی ۱۲۱ دلار برای بیت‌ کوین کش است.


BCH-D.png