پیگیری مداوم تحلیل‌های هفتگی و واچ لیست‌ (watch List) کردن آن‌ها به شما کمک می‌کند تا هوشمندانه معامله کنید. معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال، معمولا واچ لیستی از رمزارزهای مورد علاقه خود درست می‌کنند. هدف از ایجاد واچ لیست، بررسی مداوم شرایط تکنیکال آن رمزارز، میزان حجم معاملات و دلایلی از این قبیل است.
ما نیز برای مخاطبان خود در صرافی اکسبیتو، به صورت هفتگی چند ارز دیجیتال مهم بازار را برای شما تحلیل می‌کنیم. هدف ما از تولید این مقالات تحلیلی، ایجاد چشم‌اندازی برای پیش‌بینی قیمت دارایی‌های رمزارزی است که به شما کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاری‌های کم خطری را انجام دهید. فراموش نکنید که استفاده از این مقالات نیازمند مهارت‌های نرم است. شما باید مفاهیمی مانند مدیریت ریسک و سرمایه را به خوبی بدانید تا در زمان مناسب وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید یا از این بازار بیرون بیایید.

با بررسی نکاتی که به آن‌ها اشاره کردیم، کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری کند؛ همچنین کاربر می‌تواند قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و تحلیل‌های معتبر و نامعتبر را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است. همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار به حساب می‌آیند.

ما سعی داریم تا حد توان خود با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم مجموعه صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم.

تحلیل بیت‌کوین

بیتکوین به محدوده مقاومتی که در تحلیل هفتگی هفته گذشته اعلام کرده بودیم واکنش نشان داد و ریجکت شد. طبق انتظاری که داشتیم، هفته ریزشی و قرمزی را در کلیت بازار شاهد بودیم. دو محدوده حمایتی اصلی پیش رو 20000 و 18300 دلار هستند. احتمال اینکه این لگ آخرین لگ ریزشی بیت‌کوین در کوتاه مدت باشد، وجود دارد.

تحلیل هفتگی بیت کوین 31 مرداد

تحلیل اتریوم

اتریوم در تایم 4 ساعته همانند بیتکوین، روند ریزشی را در پیش گرفته است. محدوده‌هایی که احتمال حمایت از قیمت در آن‌ها وجود دارد 1400 و 1120 دلار است. آخرین حمایت پیش روی اتریوم که احتمال رسیدن قیمت به آن در حال حاضر بسیار کم است، محدوده حمایتی 980 دلار است.

eth1.png

تحلیل کاردانو

کاردانو در تایم 8 ساعته وضعیت نسبتا خوبی دارد. در محدوده 0.40 سنت یک نقدینگی بسیار خوبی ایجاد کرده است اما محدوده حمایتی قوی آن 0.35 سنت است. در هر حال برای خرید در هر کدام از این سطوح باید منتظر تاییدیه چارت و کندل باشیم.

تحلیل هفتگی قیمت آدا کاردانو  31 مرداد

تحلیل چین لینک

لینک در تایم 4 ساعته به یک حمایت نسبتا خوب در 6.30 دلار نزدیک شده است ولی با توجه به شرایط کلی بازار و روند این ارز انتظار برگشت و ریکاوری قیمت در حال حاضر در این محدوده کم است. محدوده حمایتی بلند مدت برای لینک 4.50 و 4.10 دلار هستند. با توجه به شرایط کلی بازار، در این روزها برای خرید ارزهای دیجیتال باید صبور و محتاط بود.

lin1.png