ارز پولکادات یکی از انواع ارزهای دیجیتال وب 3 است که شبکه بلاکچین منحصر به فردی دارد. در این صفحه تحلیل‌های تکنیکال ماهیانه، هفتگی و روزانه این ارز را که با نشان اختصاری DOT شناخته می‌شود را تقدیم شما می‌کنیم. برای مطالعه تحلیل این ارز در تایم فریم‌های کوتاه مدت و بلند مدت با ما همراه باشید. این صفحه به صورت مداوم آپدیت و به روزرسانی می‌شود.

📆 تحلیل ماهانه پولکادات | ژانویه 2023

پولکادات در تایم ۷ روزه برای تحلیل ماهیانه، حمایت مهم خودش را از دست داده است. این حمایت از نوع حمایت لگ صعودی قبلی بوده که به پایین اینگلف شده و قیمت در حال حاضر در یک فشردگی در حرکت است. احتمال اینکه قیمت از اینجا برای جمع کردن نقدینگی به بالا حرکت کند وجود دارد. مقاومت پیش روی پولکادات 7.09 دلار و 9.09 دلار است و در حال حاضر هیچ حمایتی برای پولکادات وجود ندارد.

DOT-M.png


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته دوم بهمن ۱۴۰۱

10 بهمن 1401
تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.

DOT-W.pngتحلیل روزانه پولکادات | ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

قیمت پولکادات در تایم ۱۵ دقیقه برای تحلیل روزانه، بعد از برخورد به مقاومت هفتگیش به پایین ریجکت شده (برگشت داده شده). در حال حاضر محدوده ۶.۵۷ دلار محدوده مقاومتی پیش روی این رمز ارز و محدوده ۶.۳۷ دلار محدوده حمایتی آن است.

DOT-D.pngتحلیل پولکادات هفتگی | هفته اول بهمن ۱۴۰۱

3 بهمن 1401
تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


DOT-W.png

تحلیل روزانه پولکادات | 3 بهمن ۱۴۰۱

قیمت پولکادات در تایم ۳۰ دقیقه برای تحلیل روزانه، در یک تریدینگ رنج (بروند خنثی) بلند مدت قرار گرفته. در حال حاضر پولکادات در نزدیکی مقاومت 6.42 دلار که مقاومت نسبتا ضعیفی است قرار دارد. محدوده حمایتی5.87 دلار است و در نزدیک این محدوده‌ها منتظر تاییدیه برای ورود به معامله هستیم.


DOT-D.png

تحلیل پولکادات هفتگی | هفته چهارم دی ۱۴۰۱

26 دی 1401

پولکادات در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، بعد از رد کردن مقاومت 5.46 دلار که مقاومت مهمی هم بود و در حال جمع آوری نقدینگی است. انتظار رشد بیشتر قیمت تا 6.74 دلار و بعد از آن 7.24را داریم. محدوده حمایتی ما در صورت اصلاح و برگشت 4.620 دلار است.

DOT-W.png


تحلیل روزانه پولکادات | ۲۶ دی ۱۴۰۱

قیمت پولکادات در تایم فریم 1 ساعته برای تحلیل روزانه، نزدیک به مقاومت مهم 6.7 دلار شده است. در حال حاضر محدوده حمایتی که یکبار قیمت را به بالا حرکت داده 5.59 دلار است و اگر این محدوده قیمتی به پایین شکسته شود، پولکادات می‌تواند قیمت پایین‌تر را ببیند.

DOT-D.png


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته سوم دی ۱۴۰۱

20 دی 1401
پولکادات در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، بعد از اینگلف محدوده ۴.۳ دلار به سمت بالا حرکت کرد. این حرکت صرفا جهت جمع آوری نقدینگی است و احتمال اینکه قیمت بتواند خود را تا نزدیکی محدوده مقاومتی ۵.۸۷ دلار برساند زیاد است. این محدوده مقاومتی همبستگی با خط مقاومتی داینامیکیش دارد. در حال حاضر قیمت نزدیک به محدوده مقاومتی از قبل تعیین شده ۵.۲۱ دلار است. در ضمن محدوده حمایتی پیش رویش ۴.۵۹ دلار است.

DOT-W.png


تحلیل روزانه پولکادات | ۲۰ دی ۱۴۰۱

قیمت پولکادات در تایم فریم ۱ ساعته برای تحلیل روزانه، بعد از شکست کف حمایتی ۴.۸۸ دلاریش خود را به محدوده حمایتی ۴.۸ دلار رساند. این محدوده به صورت پایه پنهان (Hidden Base) است و انتظار واکنش از این محدوده تا نزدیکی مقاومت ۵ دلار را داریم.

DOT-D.png


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته دوم دی ۱۴۰۱

12 دی 1401
پولکادات در تایم ۸ ساعته در تحلیل هفتگی محدوده حمایتی خود را به سمت پایین شکست و در حال حاضر هیچ محدوده حمایتی نزدیک قیمت وجود نداردو هر حرکت به سمت بالا به منزله پولبک محسوب می‌شود. اولین مقاومت پیش رو 5.19 و 5.92 دلار است .


DOT-W.png

تحلیل روزانه پولکادات | ۱۲ دی ۱۴۰۱

پولکادات در تایم یک ساعته در تحلیل روزانه در حال نزدیک شدن به یک مقاومت نسبتا قوی است که این مقاومت محدوده 4.55 دلار است و از طرفی محدوده حمایتی در صورت پولبک محدوده 4.33 است. .

DOT-D.png


📆 تحلیل ماهانه پولکادات | دسامبر 2022

13 آذر 1401
قیمت پولکادات در تایم‌فریم هفتگی به یک مقاومت بسیار مهم برخورد کرده که منشا لگ صعودی سال 2020 آن است. این منشا صعودی یک حمایت بسیار مهم برای ما محسوب می‌شود و قیمت همراه با واگرایی و به صورت فشرده به این منشا برخورد کرده. فعلا منتظر تاییدیه برای صعود قیمت هستیم. در صورتی که قیمت بتواند محدوده 7 دلار را به سمت بالا بشکند، یک تاییدیه خوب برای شروع روند صعودی محسوب می‌شود. مقاومت پیش روی پولکادات بعد از 7 دلار، محدوده 9 دلار و حمایت آن نیز 5 دلار است.

تحلیل ماهانه پولکادات | دسامبر 2022


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته اول دی ۱۴۰۱

5 دی 1401
تحلیل هفته پیش برقرار است.

DOT-W.png

تحلیل روزانه پولکادات | ۵ دی ۱۴۰۱

پولکادات در تایم فریم یک ساعته برای تحلیل روزانه‌، نزدیک به یک محدوده مقاومتی مهم شده است. انتظار واکنش از این ناحیه را داریم و در صورت تایید واکنش، قیمت می‌تواند تا 4.42 دلار ریزش داشته باشد. محدوده مقاومتی پولکادات 4.53 دلار است.

DOT-D.png

تحلیل پولکادات هفتگی | هفته پنجم آذر

28 آذر 1401

پولکادات در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، همچنان به ریزش خود با مونتوم بالا ادامه داده و حمایت مدنظر هفته پیشش را کاملا شکسته است. این رمز ارز در حال حاضر به یک حمایت قوی برخورد کرده ولی این حمایت قبلا مصرف شده است. منتظر رفتار قیمت و گرفتن تریگر برای تایید ورود هستیم. این محدوده حمایتی 4.51 دلار است و محدوده‌های مقاومتی پیش رو 5.19 و 5.89 دلار است.


تحلیل تکنیکال پولکادات-هفتگی-28آذر

تحلیل پولکادات روزانه | 28 آذر 1401

پولکادات در تایم فریم ۱ ساعته برای تحلیل روزانه، بعد از ریزش سنگینی که داشته در حال حاضر در روند رنج به سر میبرد. محدوده ۴.۶۸ دلار مقاومتی قیمت و بعد از آن ۴.۹۵ دلار محدوده دوم مقاومتی ما است و پایین‌تر از آن هیچ حمایت قویی در حال حاضر برای قیمت در بازه زمانی یک‌ساعته وجود ندارد.


تحلیل تکنیکال پولکادات-روزانه-28آذر


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته چهارم آذر

21 آذر 1401

حمایتی که برای پولکادات در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی مشخص کرده بودیم در حد یک پولبک توانست جلوی ریزش قیمت را بگیرد. حالا حمایت قوی 5.22 دلار فلیپ شده و می‌توانیم به عنوان مقاومت از آن استفاده کنیم. قیمت حالا در نزدیکی حمایت خیلی قوی 4.95 دلار قرار دارد. انتظار واکنش از این محدوده حمایتی را داریم. در صورت صعود نیز مقاومت پیش رویش 5.25 و 5.87 دلار است.


تحلیل پولکادات هفتگی-21آذر


تحلیل پولکادات روزانه | 21 آذر 1401

پولکادات در تایم فریم ۱ ساعته نزدیک به یک حمایت هفتگی شده که این حمایت 4.95 دلار است. از طرفی مقاومت ما سطح فلیپ 5.23 دلار است. حالا ما انتظار واکنش از این دو سطح را داریم و در نزدیکی آن‌ها اقدام به معامله می‌کنیم. مومنتوم ریزش در این تایم بسیار بالاست و منتظر تاییدیه برای ورود هستیم.


تحلیل پولکادات روزانه-21آذر


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته سوم آذر

پولکادات در تایم‌فریم 8 ساعته به یک حمایت ماهانه برخورد کرد و با واکنش به آن در حال حاضر وارد یک روند صعودی شده است ولی این برگشت قیمت به منزله برگشت کامل قیمت نیست. مقاومت‌های پیش روی پولکادات در هفته اخیر محدوده 5.9 و 6.7 دلار و محدوده حمایت آن در صورت ریزش 5.25 دلار است.


تحلیل پولکادات هفتگی | هفته سوم آذر


تحلیل پولکادات روزانه | 13 آذر 1401

پولکادات در تایم‌فریم ۱ ساعته به یک مقاومت نسبتا قوی برخورد کرده ولی مومنتوم صعود قیمت بسیار بالا است و احتمال اینکه این مقاومت در یک یک ریتریس (حرکت اصلاحی) بتواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد وجود دارد. مقاومت اصلی پیش رویش همان 5 دلار است که در تایم بالاتر وجود دارد. اولین حمایتش 5.5 و 5.4 دلار و منطقه مقاومتی که در حال حاضر قیمت به آن خورده 5.7 دلار است.


تحلیل پولکادات روزانه | 13 آذر 1401