از طریق معرفی دوستان خود به پلتفرم های ارز دیجیتال، کسب درآمد داشته باشید. جالب است بدانید می توانید در کنار معاملات خود این کار را انجام دهید. معاملات ارز های دیجیتال معمولا بر بستر هایی همچون صرافی ارز دیجیتال امکان پذیر است. انجام معاملات در صرافی های ارز دیجیتال معمولا با کارمزد های هایی همراه است که در هنگام خرید و فروش ارزدیجیتال کارمزد کسر خواهد شد. در این بین شما می توانید در دریافت این سود شریک باشید. برای دریافت این سود کافیست مراحلی را در سایت اکسبیتو انجام دهید و در نهایت برای نتیجه درصدی از معاملات دوستانی که دعوت کرده اید را در حساب کاربری خود دریافت می نمایید. به انجام این کار ریفرال می گویند. برای آشنایی بیشتر با دریافت زیرمجموعه یا ریفرال در اکسبیتو با ماهمراه باشید.

ریفرال یا کد معرف (دعوت از دوستان) چیست؟

همانطور که از معانی کلمه رفرال یا ریفرال مشخص است، این کلمه در دنیای ارز های دیجیتال به معنی ارجاع دادن یا همان زیرمجموعه گرفتن است. شما با داشتن زیر مجموعه هایی در بازارهای ارز دیجیتال می توانید درآمد داشته باشید بدون آنکه حتی معامله نمایید. شما با دعوت از دوستان خود و ارائه کد ریفرال خود در زمان ثبت نام میتوانید ۲۵٪ از کارمزد دوستان خود را در حساب کاربریتان دریافت نمایید.

کاربرد کد ریفرال یا کد معرف چیست؟

با استفاده از کد رفرال میتوانید از دوستان خود دعوت نموده، و از معاملات آن ها 25% سود دریافت کنید. برای دریافت کد معرف و معرفی آن به دوستانتان باید وارد سایت اکسبیتو شوید و حساب کاربری بسازید و اگر هم حساب کاربری دارید، وارد آن شوید. برای ساخت حساب کاربری می توانید از بلاگ آموزش احراز هویت استفاده نمایید.

نحوه دریافت کد دعوت از دوستان:

برای دریافت کد میبایست وارد سایت اکسبیتو شوید و احراز هویت سریع را انجام دهید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید و در قسمت منوی سمت راست سایت، گزینه بیشتر را انتخاب کنید و وارد گزینه دعوت از دوستان شوید. در این بخش میتوانید کد خود را دریافت نمایید و به دوستان خود ارسال کنید تا در زمان ثبت نام و احراز هویت کد معرف را درج نماییند.

Referral

در این عکس مشاهده می کنید که می توانید هم کد را کپی کنید و برای دوستان خود ارسال کنید و هم میتوانید به صورت لینک این عمل را انجام دهید. اگر فقط کد معرف را برای دعوت از شما ارسال کرده اند،‌ کافیست کد را در قسمت ثبت نام اولیه در بخش کد معرف درج کنید.

Referral

اگر در قالب لینک برای شما ارسال کرده اند،‌ میبایست بر روی لینک کلیک کنید تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود در صورتی که بر روی لینک کلیک کرده اید و وارد سایت شده اید،‌ دیگر به درج کد در جایگاه کد معرف نیاز ندارید. و کد به صورت خودکار از طریق لینک درج می شود.

Referral

پس از انجام معاملات توسط شخص که با کد آن ثبت نام کرده ایید ظرف ۴۸ ساعت مبلغ ریفرال به حساب کاربر اولیه واریز می گردد. ضمنا تعداد افرادی که توسط کاربر ریفر شده اند نیز در قسمت سایت نمایش داده میشود. مبلغ ریفرال به صورت ریالی محاسبه و به صورت خودکار ظرف ۴۸ ساعت به حساب کاربر واریز میگردد در صورت بروز هر گونه مشکل در دعوت از دوستان و دریافت کد یا لینک معرف میتوانید با پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید. اکسبیتو در ۷ روز هفته، در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما کاربران گرامی است.