آیا می‌دانید می‌توانید از طریق معرفی دوستان خود به پلتفرم‌های ارز دیجیتال، کسب درآمد داشته باشید؟ شما می‌توانید در کنار معاملات رمزارزی خود دوستانتان را به اکسبیتو دعوت کنید و از این طریق هم کسب درآمد کنید. معاملات ارزهای دیجیتال بر بسترهایی به نام صرافی ارز دیجیتال یا اکسچنج کریپتوکارنسی امکان پذیر است. انجام معاملات در صرافی‌های ارز دیجیتال معمولا با کارمزدهایی همراه است که در هنگام خرید و فروش ارزدیجیتال تحت عنوان مبلغی بر روی صورت حساب افزوده می‌شود. با استفاده از کد ریفرال می‌توانید در مبلغ کارمزد کاربرانی که با دعوت شما به صرافی پیوسته‌اند، شریک باشید. برای دریافت این سود کافیست مراحلی را در سایت اکسبیتو انجام دهید و درصدی از معاملات دوستانی که دعوت کرده اید را در حساب کاربری خود دریافت کنید. به انجام این کار «ریفرال کردن» یا همان «دعوت از دوستان» می گویند. برای آشنایی بیشتر با ریفرال در اکسبیتو این مطلب را تا انتها بخوانید.


ریفرال یا کد معرف (دعوت از دوستان) چیست؟

همانطور که از معانی کلمه رفرال یا ریفرال مشخص است، این کلمه در دنیای ارزهای دیجیتال به معنی ارجاع دادن یا همان زیرمجموعه گرفتن است. شما با داشتن زیر مجموعه‌هایی در بازارهای ارز دیجیتال می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید بدون آنکه حتی معامله‌ای انجام دهید. برای این کار کافی است تا معامله‌گران ارزهای دیجیتال را در بین دوستان، آشنایان و اطرافیان خود پیدا کنید و از آنان بخواهید تا با کد معرف شما در اکسبیتو ثبت‌نام کنند. شما با دعوت از دوستان خود و ارائه کد ریفرال خود در زمان ثبت نام می‌توانید ۲۵٪ از کارمزد آنان را در هر معامله، مستقیما در حساب کاربریتان دریافت کنید.


کاربرد کد ریفرال یا کد معرف چیست؟

با استفاده از کد ریفرال می‌توانید از دوستان خود دعوت کرده در اکسبیتو ثبت‌نام و معامله کرده تا از معاملات آن‌ها 25% سود دریافت کنید. برای دریافت کد معرف کافی است وارد سایت اکسبیتو شوید و یک حساب کاربری بسازید یا اگر حساب کاربری دارید، وارد آن شوید. اگر حساب کاربری ندارید یا نمی‌دانید چگونه باید حساب کاربری بسازید، می‌توانید پست آموزش احراز هویت را بخوانید. ما در پست آموزش احراز هویت مراحل را قدم به قدم به شما آموزش داده‌ایم.


نحوه دریافت کد دعوت از دوستان یا همان کد ریفرال

  • برای دریافت کد در ابتدا باید در اکسبیتو ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. پس از ورود با صفحه داشبورد یا پیشخوان روبرو می‌شوید.

آموزش کسب درآمد با دعوت از دوستان

  • اگر با لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی وارد اکسبیتو شده‌اید باید روی گزینه بیشتر در پایین‌ منوی سمت راست کلیک کنید و اگر با اپلیکیشن موبایل وارد شده‌اید باید روی گزینه کسب درآمد در میان صفحه بزنید.
    دسکتاپ:
    آموزش کسب درآمد با کد ریفرال

موبایل:

آموزش کسب درآمد با کد ریفرال


  • سپس وارد گزینه دعوت از دوستان شوید. در این بخش می‌توانید خود کد و یا لینک مستقیم کد را کپی کنید و برای دوستانتان ارسال کنید.

دسکتاپ:

آموزش کسب درآمد با کد ریفرال


موبایل:

آموزش کسب درآمد با کد ریفرال


  • پس از آن، در هر معامله دوست دعوت شده از طریق شما، 25% از کارمزد معاملات در حساب شما به صورت ریالی شارژ می‌شود. شما می‌توانید گزارش دعوت از دوستان خود را در بخش گزارش ببینید.

دسکتاپ:

آموزش کسب درآمد با کد ریفرال

موبایل:
آموزش کسب درآمد با کد ریفرال


همانطور که در آموزش بالا دیدید، می‌توانید کد ریفرال اختصاصی خود را کپی کنید و برای دوستان خود ارسال کنید یا لینک دعوت خود را برای آنان بفرستید و بخواهید تا از طریق این لینک در اکسبیتو ثبت‌نام کنند. اگر فقط کد معرف را برای دوستتان ارسال کرده‌اید،‌ کافیست کد را در قسمت ثبت نام اولیه در بخش کد معرف درج کنند اما اگر از طریق لینک شما وارد اکسبیتو می‌شوند دیگر نیازی به درج کد معرف ندارند.

نحوه ثبت‌نام با استفاده از کد دعوت یا کد ریفرال

اگر دوست شما کد ریفرال در قالب لینک برای شما ارسال کرده است،‌ می‌بایست بر روی لینک کلیک کنید تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود. در صورتی که بر روی لینک کلیک کرده‌اید و وارد سایت شده اید،‌ دیگر به درج کد در جایگاه کد معرف نیاز ندارید. و کد به صورت خودکار از طریق لینک درج می شود.

آموزش کسب درآمد با کد ریفرال

پس از انجام معاملات توسط معامله‌گری که معرفی شده، ظرف ۴۸ ساعت مبلغ ریفرال به حساب فرد دعوت کننده واریز می‌شود. ضمنا تعداد افرادی که توسط کاربر ریفر (دعوت) شده‌اند نیز در قسمت «کاربران معرفی شده» نمایش داده می‌شود. مبلغ ریفرال به صورت ریالی محاسبه و ظرف ۴۸ ساعت به حساب کاربر واریز می‌شود. اگر شما هم دوستان فعالی در بازارهای مبادلات مالی مانند ارزهای دیجیتال، بازار فارکس و بورس دارید به راحتی می‌توانید امکانات و خدمات اکسبیتو را به آنان معرفی کنید تا هم دوستانتان از یک اپلیکیشن و پلتفرم امن و مطمئن استفاده کنند هم شما پاداش معرفی دوستانتان را از اکسبیتو دریافت کنید.


در صورت بروز هر گونه مشکل در دعوت از دوستان و دریافت کد یا لینک معرف می‌توانید با پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید. چت آنلاین اکسبیتو در ۷ روز هفته، در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما کاربران گرامی است.