با بررسی مجموعه تحلیل‌‌های ارزهای دیجیتال مجموعه صرافی رمزارز آنلاین اکسبیتو در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم در این سری تحلیل‌ها بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بازارهای رمزارز اکسبیتو به شما ارائه دهیم. ما در این تحلیل‌ها کوین‌ها و رمزارزهایی که مستعد خرید و فروش هستند را در واچ لیست‌های هفتگی به صورت حرفه‌ای تحلیل نموده و در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند مدیریت ریسک و سرمایه توسط کاربران گرامی می باشد تا در صورت صلاحدید در زمان مناسب به بازار ورود یا خروج کنند.


این تحلیل‌ها و واچ لیست (watch List) کردن آنها دید بهتری نسبت به سرمایه گذاری و اقدام در مناسبترین رمز ارزها به‌ شما خواهد داد تا بتوانید نسبت بازه سرمایه گذاری خود تصمیمات درستی اتخاذ کنید.


معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به منظور آگاهی از حرکات و فعالیت های مشکوک و هم چنین حجم معاملات و...، رمزارزهای مورد علاقه خود را به منظور بررسی های بیشتر به صورت واچ لیست قرار می‌دهند. توجه داشته باشید، ارزهای اشاره شده در واچ لیست هفتگی ممکن است در همان هفته عملکرد خوبی داشته باشد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. برای رسیدن به دید بهتر می‌توانید مقالات واچ‌لیست هفتگی را در اکسبیتو دنبال کنید.


باید توجه داشت که سیو سود در مواقع ورود بر عهده شخص کاربر صرافی می‌باشد. کاربر باید توانایی گرفتن تصمیمات بهنگام و درست را چه در ضرر و چه در سود داشته باشد و حتما مدیریت سرمایه را براساس پلن شخصی خود رعایت نماید. سعی ما بر آن است که تا حد امکان ارزهای کم ریسک را برای تحلیل معرفی کنیم تا در صورت ریزش بازار کاربر ضرر کمتری متحمل شود و در صورت صعود بازار نیز سود نسبتا مطمئنی کسب کند.


با بررسی نکات ارائه شده در موارد بالا کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری انجام دهد و یا نسبت به خرید و فروش کدام ارز دیجیتال اقدام نماید. همچنین قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و بتواند تحلیل‌های مطمئن و غیرمطئن را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است. همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار به حساب می‌آیند.

ما سعی داریم تا حد توان خود با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم مجموعه صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم.


تحلیل بیت کوین

بیت‌کوین این هفته به سختی توانست محدوده حمایتی که از تحلیل هفتگی گذشته برای آن متصور بودیم را حفظ کند. شاخص ترس و طمع که جو کلی بازار را نشان می‌دهد، به نزدیک عدد 20 رسیده که ترس زیاد معامله‌گران از وضعیت بیت‌کوین را نشان می‌دهد. سناریو‌هایی که برای بیت‌کوین متصور هستیم همچنان مانند هفته گذشته است و حدود 37000 دلار می‌تواند آخرین سنگر برای حفظ این محدوده حمایتی باشد.


[تحلیل بیت کوین امروز](https://www.tradingview.com/x/BoRyIlTw/
)

تحلیل اتریوم

اتریوم اواسط هفته گذشته محدوده حمایتی خود را از دست داد و آخر هفته در حال پولبک زدن به این محدوده بود. همچنان سطوح 2650 و 2500 دلار، اهداف اصلی پیش روی این ارز هستند. با مقایسه چارت‌های بیت‌کوین و اتریوم در ماه‌ها اخیر، متوجه می‌شویم که همگرایی بسیار زیادی بین این دو ارز بوجود آمده و رفتار مشابهی از خود نشان می‌دهند، برای همین انتظار داریم هنگام صعودی شدن روند بیت‌کوین، پایان ریزش اتریوم را نیز شاهد باشیم.


[تحلیل اتریوم امروز](https://www.tradingview.com/x/pdjbulKz/
)

تحلیل کاردانو

با توجه به روند ارز کاردانو (آدا) در ۹ ماه اخیر، شکسته شدن محدوده حمایتی زرد رنگش که مهم‌ترین محدوده حمایتی برای این ارز بود، دور از انتظار نبود و در هفته گذشته در نهایت این اتفاق برای این ارز افتاد. از دست رفتن این محدوده حمایتی برای کاردانو به معنی ادامه دار بودن روند ریزشی این ارز است. در حال حاضر اگر ریزش کلی بازار ادامه‌دار باشد، هدف ۵۰ سنت مهم‌ترین حمایت سر راه این ارز در نظر گرفته می‌شود ولی اگر بیت‌کوین بتواند با حرکت صعودی خود روند بازار را عوض کند، می‌شود سناریو صعودی را نیز برای این ارز بررسی کرد.


[تحلیل کاردانو (آدا) امروز](https://www.tradingview.com/x/litlz63S/
)

شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ اختلاف قیمتی و عدم دسترسی به صرافی‌های بزرگ جهانی (عدم نیاز به تریدینگ ویو)، تنها با استفاده از چارت تکنیکال صرافی آنلاین رمزارز اکسبیتو به آسانی رمزارز مورد نظر خود را تحلیل کنید و همگام با بازارهای جهانی قدم بردارید.