با بررسی مجموعه تحلیل‌‌های ارزهای دیجیتال مجموعه صرافی رمزارز اکسبیتو در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم در این سری تحلیل‌ها بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بازارهای رمزارز اکسبیتو به شما ارائه دهیم.


در این تحلیل‌ها کوین‌ها و رمزارزهایی که مستعد خرید و فروش هستند را در قالب واچ لیست‌های هفتگی به صورت حرفه‌ای تحلیل کرده و در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند مدیریت ریسک و سرمایه توسط کاربران گرامی می باشد تا در صورت صلاحدید در زمان مناسب به بازار ورود یا خروج کنند.


این تحلیل‌ها و واچ لیست (watch List) کردن آنها دید بهتری نسبت به سرمایه گذاری و اقدام در مناسبترین رمز ارزها به‌ شما خواهد داد تا بتوانید نسبت بازه سرمایه گذاری خود تصمیمات درستی اتخاذ کنید. معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به منظور آگاهی از حرکات و فعالیت های مشکوک و هم چنین حجم معاملات و...، رمزارزهای مورد علاقه خود را به منظور بررسی های بیشتر به صورت واچ لیست قرار می‌دهند.


توجه داشته باشید، ارزهای اشاره شده در واچ لیست هفتگی ممکن است در همان هفته عملکرد خوبی داشته باشد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. برای رسیدن به دید بهتر می‌توانید مقالات واچ‌لیست هفتگی را در اکسبیتو دنبال کنید.


باید توجه داشت که سیو سود در مواقع ورود بر عهده شخص کاربر صرافی است. کاربر باید توانایی گرفتن تصمیمات بهنگام و درست را چه در ضرر و چه در سود داشته باشد و حتما مدیریت سرمایه را براساس پلن شخصی خود رعایت نماید. سعی ما بر آن است که تا حد امکان ارزهای کم ریسک را برای تحلیل معرفی کنیم تا در صورت ریزش بازار کاربر ضرر کمتری متحمل شود و در صورت صعود بازار نیز سود نسبتا مطمئنی کسب کند.

واچ لیست هفتگی بیت کوین، اتریوم، کاردانو| بیستم اردیبهشت ۱۴۰۱

با بررسی نکات ارائه شده در موارد بالا کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری انجام دهد و یا نسبت به خرید و فروش کدام ارز دیجیتال اقدام نماید. همچنین قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و بتواند تحلیل‌های مطمئن و غیرمطئن را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است.


همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار به حساب می‌آیند. ما سعی داریم تا حد توان خود با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم مجموعه صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم.


تحلیل قیمت بیت کوین

در تحلیل هفتگی قبلی برای ارز بیت‌کوین دو سناریو درنظر داشتیم که بیت‌کوین طبق سناریوی نزولی پیش رفت و با شکستن کف حمایت داینامیک و استاتیکش تا کف حمایتی بعدی خود، یعنی محدوده 33000 دلار ریزش داشت. شاخص ترس و طمع نیز به پایین‌ترین حد خود در چند ماه اخیر (عدد ۱۱) رسیده است.


این هفته نیز با توجه به شرایط بیت‌کوین که در محدوده حمایتی قرار دارد، دو سناریو نزولی و صعودی برای آن مطرح می‌شود. در سناریوی حفظ محدوده حمایتی و رشد قیمت، هدف قیمتی محدوده ۳۷۰۰۰ تا ۳۹۰۰۰ دلار است و در صورت از دست رفتن این کف و ریزش، بعد از پولبک به این سطح، ریزش تا ۲۹۰۰۰ دلار نیز قابل انتظار خواهد بود.

تحلیل قیمت بیت کوین


تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم، در طول هفته گذشته حدود 12درصد ریزش داشت و با کامل کردن پولبک به محدوده مقاومتی، به سرعت تا کف حمایتی بعدیش ریزش داشت. دو سناریوی پیش روی اتریوم در تصویر مشخص شده اند و محدوده 2000 دلار محدوده بسیار مهمی سر راه اتریوم است و با از دست دادن این سطح، حتی ریزش تا 1700 دلار هم قابل انتظار خواهد بود.

تحلیل قیمت اتریوم


تحلیل قیمت کاردانو

همانطور که در تحلیل هفته پیش متذکر شده بودیم، کاردانو (آدا) کف حمایتی مهم خودش را از دو هفته پیش از دست داده بود و حرکت صعودی ابتدای هفته گذشته آن حکم پولبک را داشت. بعد از کامل شدن پولبک و همراه با ریزش کلی بازار، کاردانو نیز شروع به ادامه ریزش کرد. یکی از هدف‌های مهم سر راه آدا محدوده 0.6 دلار است.

تحلیل قیمت کاردانو


ما سعی داریم در این سری تحلیل‌ها علاوه بر تحلیل بزرگترین کوین‌های بازار، ارزهای دیجیتالی که برای کاربرانمان مهمتر هستند را نیز تحلیل کنیم. پس از شما می‌خواهیم کوین محبوبتان را برای ما در قسمت نظرات (کامنت) بنویسید تا در لیست تحلیل هفتگی قرار گیرد.