با بررسی مجموعه تحلیل‌‌های ارزهای دیجیتال مجموعه صرافی رمزارز آنلاین اکسبیتو در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم در این سری تحلیل‌ها بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بازارهای رمزارز اکسبیتو به شما ارائه دهیم. ما در این تحلیل‌ها کوین‌ها و رمزارزهایی که مستعد خرید و فروش هستند را در واچ لیست‌های هفتگی به صورت حرفه‌ای تحلیل نموده و در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند مدیریت ریسک و سرمایه توسط کاربران گرامی می باشد تا در صورت صلاحدید در زمان مناسب به بازار ورود یا خروج کنند.


این تحلیل‌ها و واچ لیست (watch List) کردن آنها دید بهتری نسبت به سرمایه گذاری و اقدام در مناسبترین رمز ارزها به‌ شما خواهد داد تا بتوانید نسبت بازه سرمایه گذاری خود تصمیمات درستی اتخاذ کنید.


معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به منظور آگاهی از حرکات و فعالیت های مشکوک و هم چنین حجم معاملات و...، رمزارزهای مورد علاقه خود را به منظور بررسی های بیشتر به صورت واچ لیست قرار می‌دهند. توجه داشته باشید، ارزهای اشاره شده در واچ لیست هفتگی ممکن است در همان هفته عملکرد خوبی داشته باشد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. برای رسیدن به دید بهتر می‌توانید مقالات واچ‌لیست هفتگی را در اکسبیتو دنبال کنید.


باید توجه داشت که سیو سود در مواقع ورود بر عهده شخص کاربر صرافی می‌باشد. کاربر باید توانایی گرفتن تصمیمات بهنگام و درست را چه در ضرر و چه در سود داشته باشد و حتما مدیریت سرمایه را براساس پلن شخصی خود رعایت نماید. سعی ما بر آن است که تا حد امکان ارزهای کم ریسک را برای تحلیل معرفی کنیم تا در صورت ریزش بازار کاربر ضرر کمتری متحمل شود و در صورت صعود بازار نیز سود نسبتا مطمئنی کسب کند.


با بررسی نکات ارائه شده در موارد بالا کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری انجام دهد و یا نسبت به خرید و فروش کدام ارز دیجیتال اقدام نماید. همچنین قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و بتواند تحلیل‌های مطمئن و غیرمطئن را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است. همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار به حساب می‌آیند.

ما سعی داریم تا حد توان خود با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم مجموعه صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم.


تحلیل بیت کوین

بیت کوین پس از ریزش قیمت خود در 24 ژانویه به کف قیمتی 32917 دلار در صرافی بایننس (Binance) رسید.با این ریزش روند معکوسی را طی کرد و با رشد حدودا 40 درصدی خود توانست خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند و به بالای قیمت 45 هزار دلار برسد و پس از برخورد با این مقاومت نیز حدودا 10درصد ریزش داشته باشد. ارز بیت کوین برای ادامه روند صعودی خود می‌بایست قیمتی بالای 46 هزار دلار را تثبیت کند. در صورت چنین اتفاقی، پس از آن می تواند خود را به محدوده مقاومتی 52 هزار دلار برساند.


https://www.tradingview.com/x/Vjl38ldY/


در صورت ریزش قیمت بیت‌کوین نیز انتظار داریم که اگر نتواند حمایت 41 هزار دلار را حفظ کند، قیمت خود را به حمایت 36 هزار دلار رسانده؛ و در صورت بالا رفتن عرضه و شکست این محدوده می‌تواند قیمت بیت کوین را به کانال مستحکم 29 هزار دلار برساند. ضمنا کندل هفته گذشته بیت کوین به شکل نزولی بسته شده است و احتمال ریزش مجدد اصلا دور از انتظار نیست.


شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ اختلاف قیمتی و عدم دسترسی به صرافی‌های بزرگ جهانی (عدم نیاز به تریدینگ ویو)، تنها با استفاده از چارت تکنیکال صرافی آنلاین رمزارز اکسبیتو به آسانی رمزارز مورد نظر خود را تحلیل کنید و همگام با بازارهای جهانی قدم بردارید.


https://www.tradingview.com/x/oud7WlT2


تحلیل اتریوم

اتریوم (ETH) پس از ریزش 55 درصدی (از سقف تاریخی خود که از ماه دسامبر آغاز شده بود)، روز 24 ژانویه همزمان با ریزش بازار، خود را به قیمت 2160 دلار در صرافی بایننس رساند و توانست پس از برخورد به محدوده حمایتی ماهانه خود در این قیمت، تا حدی ریزش قیمتی خود را ریکاوری کند و خود را به محدوده 3200 دلار برساند. در همین برخورد با همین مقاومت هفتگی ریزش 15 درصدی را تجربه کرد. پس از برخورد به قیمت 2830 دلاری بار دیگر اتریوم رشدی را تجربه کرد تا بتواند خود را به کانال کلیدی 3000 دلاری برساند و هنوز نتوانسته است خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند و از آن عبور کند و فعلا با آن درگیر است.


https://www.tradingview.com/x/eqFs00zk/


اتریوم برای ادامه روند صعودی خود نیازمند شکستن خط روند نزولی بلند مدت خود و تثبیت قیمت بالای 3300 دلار می‌باشد. که در صورت تحقق آن می تواند در پله اول خود را به 3850 دلار رسانده، و در صورت شکستن این مقاومت می‌تواند تا سقف تاریخی (ATH) خود حرکت کند. در سناریوی ریزشی اگر نتواند حمایت 2800 دلاری خود را حفظ کند انتظار داریم تا محدوده 2350 دلار که حمایت ماهانه اتریوم است، ریزشی را تجربه کند.

شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ اختلاف قیمتی و عدم دسترسی به صرافی‌های بزرگ جهانی (عدم نیاز به تریدینگ ویو)، تنها با استفاده از چارت تکنیکال صرافی آنلاین رمزارز اکسبیتو به آسانی رمزارز مورد نظر خود را تحلیل کنید و همگام با بازارهای جهانی قدم بردارید.


https://www.tradingview.com/x/PLtRJlaK


تحلیل کاردانو

در ریزش اخیر بازار، رمزارز آدا (کاردانو) گوی سبقت ریزش را از رقیبانش ربود و با ریزش 70 درصدی از سقف تاریخی خود اصلاح عمیقی انجام داد؛ به طوری که بدبینانه‌ترین تحلیلگران بازار تصور کاردانوی 1 دلاری را هم نمی‌کردند. در حالی که اکثر معامله گران سرمست از سقف زنی تاریخی کاردانو بودند ولی کاردانو با ریزشی سنگین دارندگان ارز کاردانو را غافلگیر کرد. بعد از اینکه در تایخ 2 سپتامبر 2021 رمزارز آدا(ADA) توانست به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 3.10 دلار دست یابد در ریزشی پیوسته که در 143 روز اتفاق افتاد توانست کف قیمتی 0.917 لمس کند. و پس آن توانست خود را به سطح کلیدی بالای 1 دلار برساند در زمان نگارش این مقاله قیمت این رمزارز 1.09 دلار می‌باشد.


https://www.tradingview.com/x/uGbw8OYs/


رمزارز آدا در صورت صعود باید پس از تثبیت، در بالای سطح قیمتی 1.20 دلار قرار بگیرد و با شکستن خط روند نزولی بلندمدت خود، به قیمت 1.50دلار برسد که در صورت تحقق سناریوی صعود می‌تواند به سطح 1.90 دلاری هم برسد و با مقاومت 2 دلاری خود درگیر شود. در صورت ریزش نیز اگر نتواند سطح حمایتی مستحکم 1 دلاری خود را حفظ کند می تواند تا قیمت 0.830 دلار نزول کند. فعلا نشانه‌هایی از صعود قوی در این رمز ارز دیده نمی‌شود و آدا کندل هفته گذشته خود را نزولی بسته است.

شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ اختلاف قیمتی و عدم دسترسی به صرافی‌های بزرگ جهانی (عدم نیاز به تریدینگ ویو)، تنها با استفاده از چارت تکنیکال صرافی آنلاین رمزارز اکسبیتو به آسانی رمزارز مورد نظر خود را تحلیل کنید و همگام با بازارهای جهانی قدم بردارید.


https://www.tradingview.com/x/qIed8cMF