با بررسی تحلیل‌‌های ارزهای دیجیتال مجموعه صرافی رمزارز اکسبیتو در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم در این سری تحلیل‌ها بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بازارهای رمزارز اکسبیتو به شما ارائه دهیم.


ما در این سری تحلیل‌ها کوین‌ها و رمزارزهایی که مستعد خرید و فروش هستند را در قالب واچ لیست‌های هفتگی به صورت حرفه‌ای تحلیل نموده و در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند مدیریت ریسک و سرمایه توسط کاربران گرامی می باشد تا در صورت صلاحدید در زمان مناسب به بازار ورود یا خروج کنند.


این تحلیل‌ها و واچ لیست (watch List) کردن آنها دید بهتری نسبت به سرمایه گذاری و اقدام در مناسبترین رمز ارزها به‌ شما خواهد داد تا بتوانید نسبت بازه سرمایه گذاری خود تصمیمات درستی اتخاذ کنید. معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به منظور آگاهی از حرکات و فعالیت های مشکوک و هم چنین حجم معاملات و...، رمزارزهای مورد علاقه خود را به منظور بررسی های بیشتر به صورت واچ لیست قرار می‌دهند.


توجه داشته باشید، ارزهای اشاره شده در واچ لیست هفتگی ممکن است در همان هفته عملکرد خوبی داشته باشد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. برای رسیدن به دید بهتر می‌توانید مقالات واچ‌لیست هفتگی را در اکسبیتو دنبال کنید.


باید توجه داشت که سیو سود در مواقع ورود بر عهده شخص کاربر صرافی می‌باشد. کاربر باید توانایی گرفتن تصمیمات بهنگام و درست را چه در ضرر و چه در سود داشته باشد و حتما مدیریت سرمایه را براساس پلن (نقشه-plan) شخصی خود رعایت نماید. سعی ما بر آن است که تا حد امکان ارزهای کم ریسک را برای تحلیل معرفی کنیم تا در صورت ریزش بازار کاربر ضرر کمتری متحمل شود و در صورت صعود بازار نیز سود نسبتا مطمئنی کسب کند.


با بررسی نکات ارائه شده در موارد بالا کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری انجام دهد و یا نسبت به خرید و فروش کدام ارز دیجیتال اقدام نماید. همچنین قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و بتواند تحلیل‌های مطمئن و غیرمطمئن را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است. همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار ارز دیجیتال به حساب می‌آیند.


ما سعی داریم تا حد توان ، با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم. این محتوا سیگنالی برای خرید و فروش ارز دیجیتال نیست و صرفا جهت آگاه‌سازی کاربران اکسبیتو، جهت رویت ارزهای مهم بازار فراهم شده است. اکسبیتو در قبال سود و ضرر شما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


تحلیل قیمت بیت کوین

ارز بیت‌کوین در روز‌های گذشته و در ادامه روند نزولی‌اش، پس از رسیدن به تقاطع حمایت‌های داینامیک و استاتیک فوراٌ واکنش نشان داد و در نهایت دوشنبه‌ را با کندل روزانه بسیار مثبتی تمام کرد. در حال حاضر شرایط پیش آمده برای بیت‌کوین (ریزش مداوم چند روزه و واکنش قوی و به محدوده حمایتی) احتمال وضعیت بدون روند را بیشتر از پیش تقویت کرده است.

تحلیل قیمت بیت کوین


تحلیل قیمت کاردانو

کاردانو در هفته گذشته هم طبق سناریو نزولی‌اش پیش رفت و کف حمایتیش را شکست. حالا 25درصد از سقف دو هفته پیشش ریزش کرده و دوباره اکثر خریداران تازه این ارز در ضرر هستند. حالا دوباره هدف‌ ۰.۸۰٫۸ برای این ارز دور از انتظار نیست، مگر اینکه روند بیت‌کوین عوض شود و روی کلیت بازار تاثیر مثبت بگذارد.

تحلیل قیمت کاردانو


تحلیل قیمت اتریوم

وضعیت حرکت و محدوده‌های مقاومتی و حمایتی اتریوم ارز دیجیتال در روزهای اخیر تقریبا شبیه به بیت‌کوین است. اتریوم بعد از واکنش به محدوده حمایتی 2900 دلار، امروز کمی رشد کرد و حالا انتظار مدتی حرکت بدون روند بین محدوده‌های حمایتی و مقاومتیش، با در نظر گرفتن سناریو‌های مشخص شده، دور از ذهن نیست.

تحلیل قیمت اتریوم


ما سعی داریم در تحلیل ها علاوه بر تحلیل کوین های مورد تقاضای کاربران درخواست های آنان را پاسخ دهیم لذا در صورتیکه نیاز به تحلیل و بررسی یک کوین خاص دارید می‌توانید آن را در کامنت برای ما یادداشت کنید تا موقعیت کوین بررسی و در صورت مستعد بودن در تحلیل های هفتگی ما قرار گیرد.