رمزارز اتم که در شبکه کازماس تولید شده است بر اساس الگوریتم اثبات سهام وارد بازار شد. این رمزارز با نشان اختصاری ATOM شناخته می‌شود. برای مطالعه تحلیل ارز اتم در تایم فریم‌های کوتاه مدت و بلند مدت با ما همراه باشید. این صفحه به صورت مداوم آپدیت و به روزرسانی می‌شود.

📆تحلیل ماهانه کازماس - ژانویه 2023

اتم در تایم ۷ روزه برای تحلیل ماهیانه، از پایین بعد از ریزش با مومنتومش، مهم‌ترین حمایت خود را به پایین اینگلف کرده و در حال حاضر به سمت بالا پولبک زده است. این حرکت فقط برای جمع کردن نقدینگی است و انتظار ادامه صعود را نداریم. مقامت پیش روی اتم 14 دلار است و حمایت‌های پیش رویش که انتظار برگشت روند را از آن‌ها داریم 7.73 و 6 دلار هستند.

atom-M.png

تحلیل هفتگی کازماس | هفته دوم بهمن 1401

10 بهمن 1401
تحلیل هفته پیش برقرار است.

Atom-W.png


تحلیل روزانه کازماس | 10 بهمن 1401

قیمت اتم در تایم ۱۵ دقیقه در تحلیل روزانه، بعد از رد کردن سقف 13/90 دلار به سمت بالا و شکست این ناحیه در حال اصلاح است. محدوده حمایتی پیش روی اتم 13/30 دلار است و تارگت پیش رویش 13/93 دلار است.

Atom-D.png


تحلیل هفتگی کازماس | هفته اول بهمن 1401

3 بهمن 1401

قیمت اتم در تایم فریم 4 ساعته برای تحلیل در بازه یک هفته، بعد از رد کردن مقاومت 13.50(سیزده دلار و 50 سنت) در حال فشرده سازی است. به علاوه این، ارز اتم در همین تایم فریم یک واگرایی سنگین در RSI ایجاد کرده که خبر از احتمال اصلاح یا ریزش قیمت تا محدوده 11.23 (یازده دلار و 23 سنت) می‌دهد. محدوده مقاومتی در حال حاضر 14.96(چهارده دلار و 96 سنت) است.


Atom-W.png

تحلیل روزانه کازماس | 3 بهمن 1401

قیمت اتم در تایم فریم 30 دقیقه برای تحلیل در بازه یک روزه، بعد از شکستن مقاومت هفتگیِ خود در حال تریدینگ رنج (بی‌روندی) زدن است و فعلا تاییدیه مبنی بر نزول قیمت را نداده است. در صورتی که قیمت قادر به شکستن محدوده حمایتی 12.71 به سمت پایین باشد احتمال دارد محدوده های قیمتی پایین تری را نیز به خود ببیند. در حال حاضر مقاومت پیش روی اتم 13.54 است.


Atom-D.png

تحلیل هفتگی کازماس | هفته چهارم دی 1401

26 دی 1401
اتم در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی به مقاومت نسبتا قوی برخورد کرده که محدوده 13.34 دلار است . انتظار شکست این مقاومت را داریم . در صورت شکست قیمت میتواند تا محدوده 15دلار رشد داشته باشد . تارگت بعدی 15 دلار است که محدوده بسیار مهمی برا اتم است . در صورت پول بک قیمت، قیمت میتواند برای صعود بیشتر تا محدوده ۱۰ دلار ریزش داشته باشد .

ATOM-W.png

تحلیل روزانه کازماس | 26 دی 1401

اتم در تایم یکساعته برای تحلیل روزانه قیمت به یک مقاومت هفتگی برخورد کرده است که در حال فشرده شدن است و در صورت شکستن محدوده 12.36 دلار انتظار ریزش قیمت تا محدوده 11.78 دلار را داریم.

ATOM-D.png

تحلیل هفتگی کازماس | هفته سوم دی 1401

20 دی 1401
اتم در تایم 4 ساعته برای تحلیل هفتگی، بعد از اینکه توانست محدوده مقاومتی 10.5 دلار را به سمت بالا بشکند ادامه صعودش متوقف شد و حالا این محدوده نقش حمایتی دارد و انتظار پولبک به همین نواحی را داریم. در نگاه بلندمدت‌تر محدوده مقاومتی 12.9 دلار محدوده مقاومتی بسیار مهمی است و انتظار رشد تا این محدوده را داریم.


atom-W.png

تحلیل روزانه کازماس | 20 دی 1401

اتم در تایم 15 دقیقه در تحلیل روزانه شکست مقاومت 10.5 دلار به سمت بالا و انتظار پولبک به همین محدوده را داریم. این محدوده مقاومتی تبدیل به محدوده حمایتی شده است و از طرفی محدوده 11.27 دلار می‌تواند محدوده مقاومتی خوبی برای قیمت در تحلیل روزانه باشد.


atom-D.png


تحلیل هفتگی کازماس | هفته دوم دی 1401

12 دی 1401
تحلیل هفته پیش برقرار است.


atom-W.png

تحلیل روزانه کازماس | 12 دی 1401

اتم در تایم یک ساعته تحلیل روزانه با فشردگی به محدوده مقاومتی‌ 9.9 دلار برخورد کرده است و حالا انتظار ریزش از این محدوده می‌رود . فعلا منتظر تایید برای ورود هستیم‌. در صورتی که قیمت محدوده 9.39 دلار را به سمت پایین بشکند، می‌تواند تا محدوده 8.5 دلار ریزش داشته باشد و ریزش قیمت تا انتهای محدوده فشردگی می‌تواند ادامه پیدا کند.


atom-D.png


📆تحلیل ماهانه کازماس - دسامبر 2022

21 آذر 1401
اتم (کازماس) در تایم فریم 7 روزه برای تحلیل های یک ماهه بعد از شکست محدوده حمایتی مهم خود به سمت بالا ریتریس (بازگشت قیمت) داشته است. این محدوده حمایتی روی قیمت 6.9 است و این صعود قیمت بعد از برخورد با آن کاملا با فشردگی صورت گرفته که نشان دهنده پاک سازی سفارشات لگ‌های قبلی است. اتم در حال حاضر به محدوده مقاومتی مهمی برخورد کرده که محدوده 17 دلار است و بعد از برخورد با آن به پایین ریجکت شده است. در حال حاضر قیمت روند نزولی دارد، چون از پایین شکست محدوده حمایتی داریم. حمایت پیش رو 4.6 دلار است که خیلی قوی نیست و محدوده حمایتی اصلی آن 2.6 دلار است. مقاومت پیش روی این رمز ارز هم 26.9 دلار است.


تحلیل ماهیانه کازماس

اتم در تایم فریم یک ساعته برای تحلیل روزانه‌ به یک مقاومت مهم برخورد کرده است. در حال حاضر قیمت در تریدینگ رنج (بی‌روندی) به سر می‌برد. محدوده مقاومتی ۹.۱۳۹ و محدوده حمایتی ۸.۹۴۲ دلار است.

تحلیل هفتگی کازماس | هفته اول دی 1401

5 دی 1401


تحلیل هفته پیش برقرار است.

atom-w.png

تحلیل روزانه کازماس | 5 دی 1401

اتم در تایم فریم یک ساعته برای تحلیل روزانه‌ به یک مقاومت مهم برخورد کرده است. در حال حاضر قیمت در تریدینگ رنج (بی‌روندی) به سر می‌برد. محدوده مقاومتی ۹.۱۳۹ و محدوده حمایتی ۸.۹۴۲ دلار است.


atom-D.png

تحلیل هفتگی کازماس | هفته پنجم آذر 1401

اتم در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی همچنان نزول پرقدرتی دارد و محدوده‌های حمایتی پیش رویش را کاملا به سمت پایین شکسته است. حالا نزدیک‌ترین محدوده حمایتی سرراهش 8.75 دلار است که محدوده خیلی قوی هم برای حمایت قیمت نیست. در صورت برگشت قیمت، محدوده‌های مقاومتی 9.9 و 12 و 13.3 دلار را پیش رویش دارد.


تحلیل تکنیکال کازماس اتم هفتگی

تحلیل روزانه کازماس | 28 آذر 1401

اتم در تایم فریم ۱۵ دقیقه برای تحلیل روزانه بعد از ریزش اخیر خو حالا در یک فاز اصلاحی قرار گرفته و بین دو محدوده مقاومتی و حمایتی 8.99 و 8.68 دلار قرار گرفته است. با از دست رفتن این حمایت، احتمالا قیمت‌های پایین‌تری را هم برای اتم خواهیم دید. از آن طرف محدوده مقاومتی 8.99 هم سطح خیلی قوی برای اتم نیست.

تحلیل تکنیکال کازماس اتم روزانه

تحلیل هفتگی کازماس | هفته چهارم آذر 1401

اتم (کازماس) در تایم فریم۸ ساعته برای تحلیل های یک هفته‌ای بعد از برخورد به ناحیه مقاومتی هفتگی ۱۷ دلار به پایین ریجکت شد. پایین قیمت یک فشردگی داریم که طبق ان می‌توانیم بگوییم که این ریزش احتمالا تا منشا حرکت لگ صعودی (محدوده ۵.۷ دلار) ادامه پیدا می‌کند. در حال حاضر قیمت یک محدوده حمایتی در در ناحیه دلار ۹.۵ را به پایین شکسته و انتظار پولبک یا ریتریس به بالا داریم . مقاومت اول سر راه اتم ۱۰.۶ دلار است که بعد از آن قیمت می‌تواند تا ‍۱۲ دلار و ۱۳.۳۵ دلار حرکت کند. سطوح حمایتی پیش روی قیمت هم ۹.۳۶ و ۸.۸ دلار است.


تحلیل هفتگی کازماس


تحلیل روزانه کازماس | 21 آذر 1401

قیمت اتم (کازماس) در تایم فریم ۱ ساعته بعد از حرکت رفت و برگشت شارپ که برای بسته شدن کندل هفتگی بود به سمت پایین ریزش پیدا کرد. این ریزش با مومنتوم (شدت زیاد) است و از اتم انتظار واکنش در محدوده‌های ۹.۳۶ دلار را داریم. در ضمن اولین مقاومت پیش روی آن ۹.۸ دلار و بعد از آن در صورت شکست، ۱۰.۱۵ دلار است.


تحلیل روزانه کازماس-21 آذر