این هفته قصد داریم رمزارز اولانچ با نماد اختصاری AVAX را در آنالیزهای هفتگی اکسبیتو تحلیل کنیم. اولانچ یک رقیب قدر برای اتریوم به حساب می‌آید و طرفداران آن، آینده روشنی را برای آن می‌بینند. الگوریتم اثبات ارز دیجیتال آواکس الگوریتم اثبات سهام یا POS است و از اسمارت‌کانترکت‌ها برای اجرای dApps خود استفاده می‌کند. تحلیل ارز دیجیتال آوالانچ را در اکسبیتو بخوانید.

📆آوالانچ تحلیل ماهانه | ژانویه ۲۰۲۳

آوالانچ در تایم ۷ روزه برای تحلیل ماهانه، نزدیک به یک حمایت مهم قرار گرفته و با فشردگی به این حمایت نزدیک می‌شود. این حمایت یک بار از قبل مصرف شده و منشا لگ صعودی ما است. احتمال اینکه این حمایت یک واکنش کوتاه مدت از خود نشان دهد وجود دارد ولی زیر این حمایت یک محدوده حمایتی دست نخورده وجود دارد که این محدوده حمایتی 7.6 دلار است. حمایت حال حاضر 9.11 دلار است. مقاومت‌های پیش رو نیز 13.27 و 28.05 دلار هستند.

AVAX-M.png

آوالانچ تحلیل هفتگی | هفته دوم بهمن ۱۴۰۱

۱۰ بهمن ۱۴۰۱


آواکس در تایم 8 ساعته برای تحلیل هفتگی، بعد از رد کردن مقاومت 20.60 دلار در حال حاضر انتظار ریجکت تا محدوده حمایتی 15.90 دلار داریم و از طرفی مقاومت پیش رو 27 تا 28 دلار است و محدوده حمایتی دیگر محدوده 11.64 دلار است.

AVAX-W.png


آوالانچ تحلیل روزانه | ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

آواکس در تایم 15 دقیقه در تحلیل روزانه، قیمت به صورت شارپ به سمت پایین حرکت کرده و به یک حمایت نسبتا قوی برخورد کرده است. این حمایت محدوده 19تا 20 دلار و مقاومت پیش رو محدوده 21 دلار است.

AVAX-D.png


آوالانچ تحلیل هفتگی | هفته اول بهمن ۱۴۰۱

۳ بهمن ۱۴۰۱


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


AVAX-W.png

آوالانچ تحلیل روزانه | ۳ بهمن ۱۴۰۱

آواکس در تایم فریم یک ساعته برای تحلیل در بازه‌ی یک روزه، قیمت به یک مقاومت هفتگی از پیش تعیین برخورد کرده است و در حال تریدینگ رنج است. محدوده مقاومتی 18.32 و محدوده حمایتی 16.12 است که در حال حاضر هیچ تاییدیه ای مبنی بر برگشت قیمت در چارت نداریم.


AVAX-D.png

آوالانچ تحلیل هفتگی | هفته چهارم دی ۱۴۰۱

۲۶ دی ۱۴۰۱

آواکس در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، بعد از برخورد به محدوده ۱۰ دلار به سمت بالا ریکاوری شد و توانست اولین پیووت خودش را به سمت بالا بشکند که این محدوده برای ما محدوده 14.4 دلار است. از ظرفی خط مقاومت داینامیک را به بالا شکسته ولی تا زمانی که قیمت نتواند محدوده 20.5 دلار را به بالا بشکند سیگنالی مبنی بر چرخش قیمت نداریم. در صورت اصلاح قیمت محدوده 11.6 دلار محدوده مناسب حمایتی است.

AVAX-W.png


آوالانچ تحلیل روزانه | ۲۶ دی ۱۴۰۱

آواکس در تایم فریم 1 ساعته برای تحلیل روزانه، بعد از برخورد به مقاومت هفتگی‌اش به صورت فشرده درآمده است. در صورت شکست محدوده ۱۶ دلار قیمت می‌تواند تا نواحی پایین‌تر (۱۴ الی ۱۵ دلار) نزول داشته باشد. در ضمن محدوده 17.77 محدوده مقاومتی برای آواکس است.

AVAX-D.png


آوالانچ تحلیل هفتگی | هفته سوم دی ۱۴۰۱

۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.

AVAX-W.png


آوالانچ تحلیل روزانه | ۲۰ دی ۱۴۰۱

آوالانچ در تایم فریم ۱ ساعته برای تحلیل روزانه، به مقاومت هفتگی که از‌ قبل تعیین شده برخورد کرده‌است و زیر این مقاومت در حال رنج‌زدن است. مومنتوم صعود قیمت بالا و قوی است. انتظار شکست در محدوده‌ی مقاومتی ۱۲.۵ دلار را داریم و در صورت پولبک و ریتریس، قیمت می‌تواند تا محدوده‌ی ۱۱.۸۰ دلار اصلاح داشته‌ باشد و این محدوده‌ی حمایتی برای ما حائز‌‌ اهمیت است.

AVAX-D.png

آوالانچ تحلیل هفتگی | هفته دوم دی ۱۴۰۱

۱۲ دی ۱۴۰۱

آوالانچ در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، به صورت فشرده به یک محدوده حمایتی نسبتا قوی برخورد کرده است. کندل‌های نزدیک این حمایت به صورت سایه هستند و هنوز قدرت بالایی ندارند. احتمال اینکه این حمایت شکسته و اینگلف شود وجود دارد، زیرا قبلا یک‌بار مصرف شده و حالا منتظر تایید در این ناحیه هستیم. این محدوده حمایتی 10 تا 11 دلار و مقاومت پیش رویش محدوده 12.44 و 13.6 دلار است.

AVAX-W (1).png


آوالانچ تحلیل روزانه | ۱۲ دی ۱۴۰۱

آوالانچ در تایم 1 ساعته برای تحلیل روزانه، به یک حمایت قوی هفتگی برخورد کرده است و در حال حاضر به بالا ریجکت شده و در یک تریدینگ رنج (روند خنثی) قرار گرفته است. محدوده مقاومتی پیش رو 11.3 دلار است و برای هرگونه معامله در کف و سقف منتظر تایید برای ورود هستیم.

AVAX-D.png