با افزایش کاربران کریپتو، ارز‌های دیجیتال وارد دنیای ورزش شدند و علاقه‌مندان به ورزش را شگفت‌زده کردند. چیلیز یک توکن با استاندارد ERC20 است که بر بستر اتریوم بنا شده‌ و به هواداران رشته‌های ورزشی امتیازات منحصر به فردی می‌دهد. چیلیز در سال ۲۰۱۸ در یک عرضه‌ی خصوصی ۶۶ میلیون دلار سرمایه کسب کرد.برای اطلاع از روند قیمتی و تحلیلی ماهانه و هفتگی این رمز‌ارز با ما همراه باشید.


📆 تحلیل ماهانه چیلیز | مارس 2023

چیلیز در تایم ۷روزه برای تحلیل ماهانه، قیمت بعد از حرکت شارپ و با مومنتوم خود به صورت یک پرچم درآمده‌است و یک حرکت اصلاحی فشرده به‌سمت پایین را آغاز کرده‌است در حال حاضر هیچ محدوده‌ی حمایتی قوی سر راه چیلیز وجود ندارد. یک گره معاملاتی در ناحیه ۰.۰۵۱۹ دلار است که قیمت در‌حال نزدیک شدن به آن است و از طرفی مقاومت پیش‌روی خود در اسکیل ماهانه مقاومت ۰.۳۱۱۱ دلار است.


CHZ-M.png


تحلیل هفتگی چیلیز | هفته‌‌‌‌ی اول فروردین 1402

7 فروردین 1402


چیلیز در تایم 8 ساعته برای تحلیل هفتگی قیمت بعد از برخورد به محدوده حمایتی 0.10 دلار به سمت بالا ریکاوری شده است انتظار اصلاح قیمتی تا محدوده حمایتی 0.1082 دلار را داریم و محدوده مقاومتی پیش‌رو محدوده 0.1551 دلار است.


CHZ-W.png


تحلیل روزانه چیلیز | 7 فروردین 1402

چیلیز در تایم 15 دقیقه برای تحلیل روزانه قیمت در یک تریدینگ رنج قرار گرفته است محدوده مقاومتی 0.12 دلار است. محدوده حمایتی در اسکیل روزانه وجود ندارد و بیشتر دیدگاه روی فروش هست.


CHZ-D.png


تحلیل هفتگی چیلیز | هفته‌‌‌‌ی چهارم اسفند 1401

22 اسفند 1401


چیلیز در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، قیمت بعد از شکست محدوده‌ی حمایتی ۰.۰۹ دلار به‌سمت بالا ریکاوری شده‌است و این ریکاوری صرفا جهت جمع‌آوری نقدینگی است. در‌حال حاضر قیمت روی محدوده‌ی حمایتی ۰.۱۰ دلار است و برای اسکیل هفتگی قیمت می‌تواند تا محدوده‌های ۰.۱۵۵۱ دلار حرکت کند.


CHZ-W.png

تحلیل روزانه چیلیز | 22 اسفند 1401

چیلیز در تایم یک ساعته برای تحلیل روزانه، قیمت در‌حال حاضر نزدیک به مقاومت ۰.۱۱ دلار است و از طرفی حمایت پیش‌روی خود محدوده‌ی ۰.۱۰ دلار است.


CHZ-D.png