شبکه الروند در سال 2017 تاسیس شد و با ارائه قابلیت‌های شگفت‌انگیز سرمایه‌گذاران را شیفته خود کرد. برادران تودِئا این بلاک چین را با هدف رفع مشکل مقیاس پذیری و افزایش ظرفیت تراکنش‌ها توسعه دادند. این شبکه می‌تواند نزدیک به 10000 تا 15000 تراکنش در ثانیه را با هزینه متوسط ​​0.001 دلار پردازش کند. این شبکه برای رقابت با بلاک چین‌هایی مثل اتریوم و زیلیکا طراحی شده و از فناوری‌های پیشرفته‌ای از جمله آداپتیو شاردینگ استفاده می‌کند. الروند در حال حاضر یکی از برترین ارز‌های دیجیتال محسوب می‌شود و حجم معاملات بالایی دارد. برای اطلاع از تحلیل هفتگی و ماهانه این ارز با ما همراه باشید.


📆 تحلیل ماهانه الروند| مـِی 2023

الروند در تایم فریم هفتگی برای تحلیل ماهانه، به محدوده حمایتی ۳۲.۷۷ دلار برخورد کرده و انتظار واکنش از محدوده ۵۷ دلار را داریم. در صورت شکست این محدوده مقاومتی، قیمت می‌تواند تا ۷۸ دلار حرکت کند.


EGLD-M.png

تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی اول خرداد 1402

1خرداد


الروند در تایم ۸ ساعته بازه هفتگی،‌ قیمت در نزدیکی محدوده‌ی حمایتی 34 دلار است و انتظار داریم از این محدوده به‌سمت بالا حرکت کند. اولین محدوده‌ی مقاومتی پیش‌رو 48 دلار است و قیمت به‌صورت فشرده در حال نزدیک شدن به محدوده‌ی حمایتی است.


EGLD-W.png

تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی چهارم اردی‌بهشت 1402

25 اردی‌بهشت


الروند در تایم 8 ساعته برای تحلیل هفتگی،‌ در یک تریدینگ رنج بلند مدت قرار گرفته و محدوده مقاومتی ۴۵ دلار، محدوده مهمی محسوب می‌شود و در حال حاضر قیمت برروی یک حمایت هفتگی مهم دچار یک تریدینگ رنج بلند مدت شده است.


EGLD.png


تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی سوم اردی‌بهشت 1402

18 اردی‌بهشت


الروند در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، قیمت روی محدوده حمایتی مهم ۳۷.۳۹ دلار قرار گرفته است. احتمال اینکه این محدوده حمایتی به پایین شکسته شود وجود دارد. در صورت شکست این محدوده، قیمت می‌تواند تا نواحی ۳۳ دلار حرکت کند و محدوده مقاومتی پیش‌روی این ارز همچنان ۵۷.۴۹ دلار است.


EGLD-W.png

تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی دوم اردی‌بهشت 1402

11 اردی‌بهشت


الروند در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، به محدوده حمایتی ۳۷.۹۶ دلار برخورد کرده و با مومنتوم به‌سمت بالا حرکت کرده‌است. انتظار واکنش مجدد از محدوده‌های حمایتی۳۸ تا ۳۹ دلار را داریم و محدوده ۵۷ دلار محدوده مقاومتی است.


EGLD-W.png


📆 تحلیل ماهانه الروند| اپریل 2023

الروند در تایم ۷روزه برای تحلیل ماهانه، قیمت بعد از شکست محدوده‌ی حمایتی ۵۳.۴۰ دلار به‌سمت پایین ریجکت شده و این محدوده‌ی ریزش قیمتی به صورت کمپرس و فشرده است و در‌حال حاضر به محدوده‌ی حمایتی بسیار مهم ۳۲ دلار برخورد کرده‌است و انتظار برگشت یا ریکاوری قیمت از این محدوده‌ی حمایتی را داریم اولین محدوده‌ی مقاومتی پیش‌روی الروند محدوده‌ی، ۷۸ دلار است و محدوده‌ی بعدی، محدوده‌ی ۱۷۸ دلار است.


EGLD-M.png

تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی اول اردی‌بهشت 1402

4 اردی‌بهشت


الروند در تایم 8 ساعته برای تحلیل در بازه هفتگی، قیمت در‌حال حاضر به محدوده حمایتی ۳۷.۷۹ دلار برخورد کرده و انتظار برگشت قیمت از این محدوده حمایتی را داریم و محدوده مقاومتی ۴۶.۸۸ دلار است.


EGLD-W.png

تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی چهارم فروردین 1402

۲۸ فروردین ۱۴۰۲


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


EGLD-W.png


تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی سوم فروردین 1402

۲۱ فروردین ۱۴۰۲


تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.


EGLD-W.png


تحلیل هفتگی الروند| هفته‌‌‌‌ی دوم فروردین 1402

۱۴ فروردین


الروند در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، قیمت بعد از برخورد به محدوده‌ی حمایتی به‌سمت بالا ریکاوری شده‌است و در‌حال حاضر محدوده‌ی حمایتی الروند برای اسکیل هفتگی محدوده‌ی ۳۸ دلار است. محدوده‌ی مقاومتی پیش‌روی خود ۴۶.۸۰ دلار است و در صورت رد شدن محدوده‌ی مقاومتی، قیمت می‌تواند تا محدوده‌ی ۵۷ دلار حرکت کند.


EGLD-W.png

تحلیل روزانه الروند | 14 فروردین 1402

الروند در تایم ۱۵ دقیقه برای تحلیل روزانه، قیمت بعد از حرکت ریزشی با مومنتوم خود توانست محدوده‌ی حمایتی ۴۰ دلار را به‌سمت پایین بشکند و در حال حاضر هیچ محدوده‌ی حمایتی در اسکیل روزانه برای قیمت وجود ندارد و محدوده‌ی مقاومتی پیش‌روی خود ۴۱.۹۰ دلار است.


EGLD-D.png