کاربران اکسبیتو دارای گوشی هوشمند آیفون برای انجام مبادلات ارزدیجیتال می‌توانند از نسخه IOS اکسبیتو استفاده کنند. شما برای خرید و فروش رمز ارز در سیستم عامل iOS و دستگاه‌های برند اپل (Apple) می‌توانید نسخه وب اپلیکیشن (PWA) پلتفرم اکسبیتو را به دستگاه خود اضافه کنید. به علت تحریم اپلیکیشن‌های ایرانی در فروشگاه اپ استور (App Store) استفاده از نسخه آنلاین اپلیکیشن‌ها ساده‌ترین و منطقی‌ترین راه برای کاربران سیستم عامل‌های iOS است.

نصب و راه اندازی اپلیکیشن اکسبیتو در iOS

برای نصب نسخه PWA اکسبیتو در سیستم عامل آی او اس، به مرورگر سافاری (Safari) نیاز دارید. در مرحله اول مرورگر سافاری خود را باز کنید و لینک برنامه به آدرس app.exbito.com را در مرورگر خود وارد کنید.

installing-the-exbito-app-on-ios

پس از باز شدن وبسایت اکسبیتو بدون نیاز به صرف هزینه و ورود به اپ استور کافی است در نوار وضعیت پایین صفحه تعدادی آیکون را مشاهده می کنید،‌ روی گزینه share button (مربعی که یک فلش رو به بالا دارد) کلیک کنید. با انتخاب این آیکون یک منو برای شما باز می شود. از این منو گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

installing-the-exbito-app-on-ios

پس از انتخاب گزینه Add to Home Screen یک صفحه جدید مطابق تصویر پایین، برای شما باز می‌شود که در آن آدرس نسخه PWA اکسبیتو به همراه نام اپلیکیشن اکسبیتو قید شده است.

installing-the-exbito-app-on-iOS

برای اضافه شدن اپلیکیشن به موبایلتان باید گزینه Add را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه Add شما به صفحه اصلی یا home screen خود منتقل می‌شوید و می‌توانید اپلیکیشن اکسبیتو را در کنار سایر اپلیکیشن‌های موبایل خود بینید. به منظور انجام مبادلات در اپلیکیشن iOS اکسبیتو نیاز به ثبت‌نم و تکمیل مراحل احراز هویت دارید. در مقاله آموزش احراز هویت و ثبت نام مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را برای شما به صورت کامل و دقیق به صورت مرحله به مرحله توضیح داده‌ایم. در صورت بروز هر گونه سوال درباره احراز هویت و نصب برنامه می‌توانید با پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید.