گاهی لازم است حساب کاربری صرافی خود را با روشی به جز پرداخت مستقیم و آنلاین شارژ کنیم که یکی از این روش‌ها، واریز از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک و با استفاده از شناسه واریز است. این امکان در دو زمان مختلف می‌تواند به تریدرها و معامله‌گران کمک کند، که در ادامه به آن می‌پردازیم:


  1. زمانی که سقف انتقال وجه آنلاین کاربر در طول 24 ساعت به پایان رسیده است. این اتفاق زمانی است که شما نیاز دارید در طول روز حساب کاربری خود را بیش از 25 میلیون تومان شارژ کنید.

  1. زمانی که درگاه پرداخت بانکی با مشکل مواجه می‌شود و امکان واریز وجه آنلاین از طریق درگاه پرداخت برای شما وجود ندارد.

اینترنت بانک چه کمکی به واریز وجه در صرافی می‌کند؟

شما می‌توانید از اینترنت بانک و موبایل بانک برای شارژ حساب صرافی ایرانی خود استفاده کنید و با استفاده از مبلغ واریز شده، به معامله رمزارزها بپردازید.


سقف انتقال وجه از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک به صرافی

در صورت داشتن اینترنت بانک و موبایل بانک فعال شما می‌توانید تا روزانه 100 میلیون تومان (معادل یک میلیارد ریال) را از طریق واریز ساتنا و پایا به حساب صرافی واریز و کیف پول ریالی خود را شارژ کنید.


انتقال وجه در برخی بانک‌ها مانند بلوبانک تا 200 میلیون تومان نیز امکان پذیر است.

آموزش انتقال وجه در اینترنت بانک و موبایل بانک با استفاده از شناسه واریز

برای انتقال وجه از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک در صرافی لازم است ابتدا حساب بانکی مد نظر را به اکسبیتو معرفی کرده و شناسه واریز خود را برای آن حساب، در اکسبیتو دریافت کنید.


برای اطلاع از آخرین قیمت USDT میتوانید روی کلمه قیمت تتر کلیک کنید.


1. آموزش اضافه کردن حساب/کارت بانکی به صرافی اکسبیتو

برای خواندن مراحل اضافه کردن حساب بانکی به صرافی لطفا این مقاله را که به صورت گام به گام نوشته شده است را بخوانید.


2. آموزش دریافت شناسه واریز برای انتقال وجه به صرافی

برای دریافت شناسه واریز و انتقال وجه لطفا ویدئوی زیر را ببینید.3.آموزش انتقال وجه از طریق اینترنت بانک به صرافی

لطفا برای انتقال وجه از طریق اینترنت بانک ویدئوی زیر را ببینید و در صورت هر گونه ابهام یا مشکل با پشتیبانی اکسبیتو تماس بگیرید.4. کارمزد انتقال وجه شناسه دار با استفاده از اینترنت بانک

برای تمامی انتقال وجه های بنکی و غیربانکی کارمزدی به شبکه بانکی یا شبکه انتقال پرداخت می‌شود این کارمزد در جدول زیر آورده شده و می‌توانید برای محاسبه کارمزد تراکنش خود از آن استفاده کنید.


جدول کارمزد واریز و برداشت