هدف از ایجاد ارز دیجیتال لوپرینگ (Loopring) به وجود آوردن یک صرافی غیرمتمرکز برای ترید و معامله ارزهای دیجیتال است که از نظر کارایی و سرعت با صرافی‌های متمرکز برابری کند. به علاوه لوپرینگ قصد دارد تراکنش‌ها را در شبکه اتریوم سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر کند، بدون اینکه امنیت شبکه کاهش یابد.


لوپرینگ (LRC) که یک راه حل لایه دو اتریومی است، می‌تواند تا بیش از ۱۰۰۰ برابر تعداد تراکنش‌های اتریوم را در شبکه خود انجام دهد. از طرفی ارز دیجیتال لوپرینگ (Loopring) از امنیت شبکه اتریوم بهره می‌برد و انعطاف بالاتری نسبت به اتریوم دارد. با شروع سال ۲۰۲۰، لوپرینگ روند صعودی قیمتی خود را همراه با دیگر ارزهای دیجیتال آغاز کرد و در پایان سال ۲۰۲۱ بالاترین قیمت خود را در ۳.۲ دلار تجربه کرد. برای اطلاع از روند قیمتی ارز لوپرینگ (LRC) با ما همراه باشید.


📆 تحلیل ماهانه لوپرینگ| مـِی 2023


قیمت لوپرینگ (LRC) در تایم هفت روزه بازه یک ماهه بعد از برخورد به لگ صعودی بلند مدتِ خود، به سمت بالا ریکاوری شده و تاییدیه‌ای مبنی بر چرخش قیمت به ما داده است. در حال حاضر محدوده حمایتی پیش روی این ارز 0.2103 و محدوده مقاومتی 0.3798 دلار است.


LRC-M.png


تحلیل هفتگی لوپرینگ| هفته‌‌‌‌ی اول خرداد 1402

1خرداد


تحلیل هفته پیش برقرار است.


LRC-W.png

تحلیل هفتگی لوپرینگ| هفته‌‌‌‌ی چهارم اردی‌بهشت 1402

25 اردی‌بهشت


لوپرینگ (LRC) در تایم 8 ساعته بازه یک هفته، قیمت پس از برخورد به محدوده مقاومتی 0.4600 به سمت پایین ریجکت شده‌است. در حال حاضر قیمت این ارز با فشردگی زیاد به 0.2693 نزدیک شده‌است. در چارت هفتگی LRC انتظار پولبک یا برگشت قیمتی را داریم و محدوده مقاومتی 0.3790 است.


LRC-W.png


تحلیل روزانه لوپرینگ| 25 اردی‌بهشت 1402


لوپرینگ (LRC) در تایم یک ساعته بازه یک روزه، قیمت در حال حاضر به محدوده حمایتی هفتگی برخورد کرده و محدوده مقاومتی پیش رویش 0.2980 است.


LRC-D.png