ارز مانا (MANA) توکن بومی دیسنترالند که بر پایه استاندارد ERC20 نوشته شده است برای خرید زمین و ارائه خدمات به کاربران بازی استفاده می‌شود. در سال 2018 کاربران با خرید و فروش زمین های بازی دیسنترالند بیش از 500% سود کسب کردند و به این ترتیب توجهات زیادی به سمت این بازی و ارز دیجیتال مانا جلب شد. در حال حاضر خرید و فروش ارز مانا (MANA) با حجم در گردش 1,855,084,192 و مارکت کپ $1,322,959,171 با قیمت $0.7122 به انجام می‌رسد. در این مقاله به بررسی دقیق نمودار قیمتی ارز مانا می‌پردازیم.


📆 مانا (دیسنترالند) تحلیل ماهانه | ژانویه ۲۰۲۳

دیسنترالند در تایم‌فریم ۷ روزه برای تحلیل ماهانه، بعد از برخورد به محدوده حمایتی 0.29 توانست روند خود را به بالا ریکاوری کند. این رشد قیمت با مومنتوم بالا اتفاق افتاد که این نوع حرکت کمی خطرناک است، چون تقریبا به هیچ معامله‌گری اجازه ورود به معامله با تاییدیه را نداده است. از طرفی تاییدیه‌ای مبنی بر تغییر روند در مانا اتفاق افتاده است. محدوده مقاومتی پیش رویش 0.9496 دلار است و در صورت اصلاح قیمتی می‌توان با تاییدیه در نواحی 0.04090 وارد معامله خرید شد.

MANA-M.png


مانا (دیسنترالند) تحلیل هفتگی | هفته دوم بهمن ۱۴۰۱

۱۰ بهمن
تحلیل هفته‌ی پیش برقرار است.

MANA-W.pngمانا (دیسنترالند) تحلیل روزانه | ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

مانا در تایم ۱۵ دقیقه برای تحلیل روزانه، قیمت از تریدینگ رنج (حالت بی‌روندی) خارج شده و روند نزولی گرفته است. در حال‌حاضر مقاومت پیش روی مانا ۰.۷۸۲۹ دلار است و محدوده حمایتی آن در محدوده‌ی ۰.۷۲۹۸ دلار است.


MANA-D.pngمانا (دیسنترالند) تحلیل هفتگی | هفته اول بهمن ۱۴۰۱

۳ بهمن
دیسنترالند در تایم‌فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، بعد از رد کردن مقاومت 0.74 دلار تاییدیه‌ای مبنی بر تغییر ساختار نزولی به صعودی داده است. مقاومت پیش روی مانا 0.9547 دلار است و در صورت اصلاح اولین حمایت روی قیمت0.5667 دلار و بعد از آن 0.40 دلار است.


MANA-W.png

مانا (دیسنترالند) تحلیل روزانه | ۳ بهمن ۱۴۰۱

دیسنترالند در تایم‌فریم 30 دقیقه برای تحلیل روزانه، بعد از رد کردن مقاومت هفتگی‌ دچار تریدینگ رنج شده است (روند خنثی). محدوده مقاومتی پیش روی این ارز 0.7698 دلار است که در صورت تایید وارد معامله فروش می‌شویم. از طرفی محدوده حمایتی 0.681 دلار و محدوده مهم دست نخورده 0.6388 دلار است.

MANA-D.png