محدودیت برداشت ارز دیجیتال از صرافی آنلاین اکسبیتو به سطح کاربری شما بستگی دارد. هر چه سطح کاربری شما بالاتر باشد میزان برداشت رمزارز از صرافی آنلاین اکسبیتو بیشتر می شود. این مورد تنها درباره برداشت رمز ارز صدق می‌کند و شما برای واریز و برداشت ریال هیچ گونه محدودیت واریز و برداشتی ندارید. در صفحه سطوح کاربری و کارمزدها جدولی وجود دارد که می‌توانید معادل دلاری برداشت رمز ارز و کارمزدها را ببینید. لازم به دکر است تا زمانی که احراز هویت و ثبت نام خود را به طور کامل انجام نداده باشید، نمی‌توانید نسبت به برداشت کریپتوکارنسی اقدام کنید.

با توجه به اعلان پلیس محترم فتا، به منظور شناسایی کاربران و جلوگیری از اقدامات مجرمانه موظفیم دارایی کاربرانی که برای بارهای اول از ما خرید انجام می دهند را طبق یک الگوریتم خاص حفاظت کنیم و بعد از آن کاربر می‌تواند نسبت به برداشت رمزارز خود اقدام نماید. کاربران با انجام معاملات بیشتر و افزایش سطح کاربری حجم برداشت افزایش یافته و می‌توانند به صورت مشخص نسبت به برداشت کریپتو کارنسی ها اقدام کنند. توجه نمایید هیچ گونه محدودیتی در برداشت ریال برای کاربران نمی باشد و بدون محدودیت امکان برداشت ریال برای آنان فراهم است.


به منظور افزایش سطوح کاربری می‌بایست حجم معاملات خود را در اکسبیتو افزایش داده و مقدار سرمایه خود را در این بازار در صرافی اکسبیتو افزایش دهید. هر سرمایه واریز شده مشمول یک سطح کاربری است. سطوح کاربری در اکسبیتو به 7 دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.


محدودیت برداشت رمز ارز در اکسبیتو

متناسب با هر سطح کاربری امکان برداشت محدود رمز ارز فراهم است. به عنوان مثال در سطح کاربری برنزی، امکان برداشت معادل ۵۰۰ دلار از هر نوع رمزارز وجود دارد. یعنی به عبارتی دیگر مجموع برداشت ارز دیجیتال شما از هر رمز ارز ۵۰۰ دلار شود. لازم به ذکر است محدودیت برداشت نسبت به یک دوره 24 ساعته در شبانه روز سنجیده می‌شود. برای مثال در صورتی که کاربر در هر زمان نسبت به برداشت رمز ارز با توجه به سطح کاربری خود اقدام کند، تا 24 آینده امکان برداشت دوباره برای وی فراهم نمی شود.


- سطح برداشت کاربر برنزی: 500 دلار (در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون محدودیت انتخاب رمز ارز)

 • سطح برداشت کاربر نقره ای: 1,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر طلایی: 3,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر پلاتین: 5,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر یاقوت: 20,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر زمرد: 50,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر الماس: 70,000 دلار

سطوح کاربری اکسبیتو و نحوه ارتقا آن

برای ارتقا سطح کاربری خود در اکسبیتو، کافیست در هر سطحی که قرار دارید،‌ از آن بگذرید. به طور مثال شما در سطح برنزی قرار دارید و میخواهید سطح کاربری شما تغییر کند و معاملات بیشتری انجام دهید،‌ برای این کار کافیست محدودیت سطح برنزی که شامل معاملات کمتر از ۲۰ میلیوت تومان است را رد کنید تا به سطح بعدی یعنی نقره ای برسید. در ادامه سطوح کاربری با محدودیت های آن ها را برایتان شرح می دهیم.


 1. سطح برداشت کاربر برنزی: کاربر با میزان معاملات کمتر از 20 میلیون تومان در این سطح قرار می گیرد.
 2. سطح برداشت کاربر نقره ای: کاربر با میزان معاملات بین 20 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در این سطح قرار می گیرد.
 3. سطح برداشت کاربر طلایی: کاربر با میزان معاملات بین 50 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان در این سطح قرار می گیرد.
 4. سطح برداشت کاربر پلاتین: کاربر با میزان معاملات بین 100 میلیون تومان تا 1 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.
 5. سطح برداشت کاربر یاقوت: کاربر با میزان معاملات بین 1 میلیارد تومان تا 3 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.
 6. سطح برداشت کاربر زمرد: کاربر با میزان معاملات بین 3 میلیارد تومان تا 10 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.
 7. سطح برداشت کاربر الماس: کاربر با میزان معاملات بیش از 10 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.

برای ارتقا هر سطحی کافیست از سقف معاملات تعریف شده برای آن سطح گذر کنید تا بتوانید به سطوح بالاتر همراه با کارمزدهای پایین تر دسترسی پیدا کنید تا جایی که کارمزدهای شما صفر شود. برای اطلاع و آگاهی بیشتر از کارمزدها می‌توانید عکس زیر را مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که در صورت بروز هر گونه سوال درباره سطوح کاربری و کارمزدها می توانید به صفحه آن مراجعه کنید و یا با پشتیبانی اکسبیتو تماس حاصل کنید.

restrictions-on-cryptocurrency-harvesting