محدودیت در برداشت ارز دیجیتال از صرافی آنلاین اکسبیتو بستگی به سطح کاربری شما دارد. هر چه سطح کاربری شما بالاتر باشد میزان برداشت رمزارز از صرافی آنلاین اکسبیتو بیشتر می شود. اما این مورد فقط درباره برداشت رمز ارز صدق می کند و شما برای واریز و برداشت ریال هیچ گونه محدودیت واریز و برداشتی نخواهید داشت. در صفحه سطوح کاربری و کارمزدها جدولی وجود دارد که میتوانید معادل دلاری برداشت رمز ارز و کارمزدها را بررسی نمایید. لازم به دکر است تا زمانی که احراز هویت و ثبت نام خود را به طور کامل انجام نداده باشید، نمیتوانید نسبت به برداشت کریپتوکارنسی اقدام کنید. همین حالا از طریق صفحه احراز هویت و ثبت نام به منظور تکمیل احراز هویت خود اقدام کنید.


با توجه به اعلامیه پلیس محترم فتا ما به منظور شناسایی کاربران و جلوگیری از اقدام مجرمانه موظف می باشیم دارایی کاربرانی که برای بارهای اول از ما خرید انجام می دهند را طبق یک الگوریتم خاص حفاظت نماییم و بعد از آن کاربر میتواند نسبت به برداشت رمزارز خود اقدام نماید. کاربران با انجام معاملات بیشتر و افزایش سطح کاربری از این مورد معاف میگردند و میتوانند به صورت مشخص نسبت به برداشت کریپتو کارنسی ها اقدام کنند. توجه نمایید هیچ گونه محدودیتی در برداشت ریال برای کاربران نمی باشد و بدون محدودیت امکان برداشت ریال برای آنان فراهم است.


به منظور افزایش سطوح کاربری می بایست نسبت با افزایش میزان معاملات اقدام نمایید، کافیست معاملات بیشتری انجام دهید و مقدار سرمایه خود را در این بازار در صرافی اکسبیتو افزایش دهید. برای مثال هر مقدار سرمایه ای شامل یک سطح کاربری می شود و سطوح کاربری را به ۷ دسته تقسیم می کند که در ادامه برای شما توضیحاتی مختصر قرار می دهیم.


محدودیت برداشت رمز ارز در اکسبیتو:

متناسب با هر سطح کاربری امکان برداشت محدود رمز ارز فراهم می‌باشد. به عنوان مثال در سطح کاربری برنزی، امکان برداشت معادل ۵۰۰ دلار از هر نوع رمزارز وجود دارد. یعنی به عبارتی دیگر مجموع برداشت ارز دیجیتال شما از هر رمز ارز ۵۰۰ دلار شود. لازم به ذکر است محدودیت برداشت نسبت به یک دوره 24 ساعته در شبانه روز سنجیده می‌شود. برای مثال در صورتی که کاربر در هر زمان نسبت به برداشت رمز ارز با توجه به سط کاربری خود اقدام کند، تا 24 آینده امکان برداشت دوباره برای وی فراهم نمی شود.


- سطح برداشت کاربر برنزی: 500 دلار (در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون محدودیت انتخاب رمز ارز)

 • سطح برداشت کاربر نقره ای: 1,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر طلایی: 3,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر پلاتین: 5,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر یاقوت: 20,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر زمرد: 50,000 دلار
 • سطح برداشت کاربر الماس: 70,000 دلار

سطوح کاربری اکسبیتو و نحوه ارتقا آن:

برای ارتقا سطح کاربری خود در اکسبیتو، کافیست در هر سطحی که قرار دارید،‌ از آن بگذرید. به طور مثال شما در سطح برنزی قرار دارید و میخواهید سطح کاربری شما تغییر کند و معاملات بیشتری انجام دهید،‌ برای این کار کافیست محدودیت سطح برنزی که شامل معاملات کمتر از ۲۰ میلیوت تومان است را رد کنید تا به سطح بعدی یعنی نقره ای برسید. در ادامه سطوح کاربری با محدودیت های آن ها را برایتان شرح می دهیم.


 1. سطح برداشت کاربر برنزی: کاربر با میزان معاملات کمتر از 20 میلیون تومان در این سطح قرار می گیرد.
 2. سطح برداشت کاربر نقره ای: کاربر با میزان معاملات بین 20 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در این سطح قرار می گیرد.
 3. سطح برداشت کاربر طلایی: کاربر با میزان معاملات بین 50 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان در این سطح قرار می گیرد.
 4. سطح برداشت کاربر پلاتین: کاربر با میزان معاملات بین 100 میلیون تومان تا 1 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.
 5. سطح برداشت کاربر یاقوت: کاربر با میزان معاملات بین 1 میلیارد تومان تا 3 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.
 6. سطح برداشت کاربر زمرد: کاربر با میزان معاملات بین 3 میلیارد تومان تا 10 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.
 7. سطح برداشت کاربر الماس: کاربر با میزان معاملات بیش از 10 میلیارد تومان در این سطح قرار می گیرد.

برای ارتقا هر سطحی کافیست از سقف معاملات تعریف شده برای آن سطح گدر کنید تا بتوانید به سطح های بالاتر همراه با کارمزد های پایین تر دسترسی پیدا کنید تا جایی که کارمزدهای شما صفر شود. برای اطلاع و آگاهی بیشتر از کارمزد های می توانید عکس زیر را مشاهده کنید اما به یاد داشته باشید که در صورت بروز هر گونه سوال درباره سطوح کاربری و کارمزدها می توانید به صفحه آن مراجعه کنید و یا با پشتیبانی اکسبیتو تماس حاصل کنید.

restrictions-on-cryptocurrency-harvesting