با بررسی مجموعه تحلیل‌‌های ارزهای دیجیتال مجموعه صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم در این سری تحلیل‌ها بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بازارهای ارز دیجیتال اکسبیتو به شما ارائه دهیم. برای مطالعه تحلیل هفتگی هشت فروردین ماه، می توانید وارد لینک درج شده شوید.


ما در این سری تحلیل‌ها کوین‌ها و رمزارزهایی که مستعد خرید و فروش هستند را در قالب واچ لیست‌های هفتگی به صورت حرفه‌ای تحلیل نموده و در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند مدیریت ریسک و سرمایه توسط کاربران گرامی می باشد تا در صورت صلاحدید در زمان مناسب به بازار ارز دیجیتال ورود یا خروج کنند.


این تحلیل‌ها و واچ لیست (watch List) کردن آنها دید بهتری نسبت به سرمایه گذاری و اقدام در مناسبترین رمز ارزها به‌ شما خواهد داد تا بتوانید نسبت بازه سرمایه گذاری خود تصمیمات درستی اتخاذ کنید. معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به منظور آگاهی از حرکات و فعالیت های مشکوک و هم چنین حجم معاملات و...، رمزارزهای مورد علاقه خود را به منظور بررسی های بیشتر به صورت واچ لیست قرار می‌دهند.


توجه داشته باشید، ارزهای اشاره شده در واچ لیست هفتگی ممکن است در همان هفته عملکرد خوبی داشته باشد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. برای رسیدن به دید بهتر می‌توانید مقالات واچ‌لیست هفتگی را در اکسبیتو دنبال کنید.


باید توجه داشت که سیو سود در مواقع ورود بر عهده شخص کاربر صرافی می‌باشد. کاربر باید توانایی گرفتن تصمیمات بهنگام و درست را چه در ضرر و چه در سود داشته باشد و حتما مدیریت سرمایه را براساس پلن شخصی خود رعایت نماید. سعی ما بر آن است که تا حد امکان ارزهای کم ریسک را برای تحلیل معرفی کنیم تا در صورت ریزش بازار کاربر ضرر کمتری متحمل شود و در صورت صعود بازار نیز سود نسبتا مطمئنی کسب کند.


با بررسی نکات ارائه شده در موارد بالا کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری انجام دهد و یا نسبت به خرید و فروش کدام ارز دیجیتال اقدام نماید. همچنین قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و بتواند تحلیل‌های مطمئن و غیرمطئن را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است. همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار به حساب می‌آیند. ما سعی داریم تا حد توان خود با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم مجموعه صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم.


تحلیل قیمت بیت کوین

همان‌طور که در تحلیل هفته پیش ( 7 فروردین) اشاره داشتیم، یک مقاومت استاتیک و یک مقاومت داینامیک مهم پیش روی بیت‌کوین بود و بیت‌کوین توانست با عبور از مقاومت استاتیک (محدوده 45000 دلار)، خود را به مقاومت داینامیکی برساند که تا به حال ۶ بار به آن واکنش نشان داده بود و این بار نیز این مقاومت باعث متوقف کردن روند این ارز شد. کندل‌های روزانه ارز دیجیتال بیت‌کوین به همراه وضعیت اندیکاتوری آن نشان از سردرگرمی بازار می‌دهد و معامله‌گران باید این روزها با احتیاط بیشتری دست به معامله بزنند. سطوح مهم بیت‌کوین به همراه دو سناریوی صعودی و نزولی برای آن در تصویر مشخص شده است.

Bitcoin price analysis


تحلیل قیمت کاردانو

کاردانو (آدا) توانست در دو هفته بیش از ۵۰درصد رشد کند و روند نزولی خود را بشکند. با توجه به اینکه سرعت این رشد بسیار تند بود و محدوده 1.2 دلار محدوده مقاومتی مهمی برای ارز دیجیتال کاردانو (آدا) محسوب می‌شود، در این هفته نتوانست به رشد خود ادامه بدهد و تقریبا هفته‌ای خنثی را پست سر گذاشت. در حال حاضر داشتن انتظار اصلاح و برگشت به محدوده ۱ دلار برای این ارز دور از انتظار نیست ولی اگر محدوده 1.2 دلار را بتواند با کندل روزانه قوی بشکند سناریوی صعودی برای آن فعال می‌شود.

Cardano Price Analysis


تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم ارز دیجیتال، در هفته پیش نسبت به بیت‌کوین عملکرد بهتری داشت و توانست محدوده مقاومتی سر راهش را رد کند. روند کلی اتریوم صعودی با هدف 3900 دلار است و اصلاح‌های قیمتی آن در حال حاضر پولبک به محدوده مقاومتی که حالا تبدیل به حمایت شده در نظر گرفته می‌شود ولی نباید در این بازار هیچ‌وقت سناریوی نزولی را فراموش کرد. همانطور که در شکل مشخص شده امکان دارد اتریوم سطح حمایتی خود را از دست بدهد و تا حدود 2900 دلار ریزش داشته باشد.

ethereum price analysis


ما سعی داریم در تحلیل ها علاوه بر تحلیل کوین های مورد تقاضای کاربران درخواست های آنان را پاسخ دهیم لذا در صورتیکه نیاز به تحلیل و بررسی یک کوین خاص دارید میتوانید آن را در کامنت برای ما یادداشت کنید تا موقعیت کوین بررسی و در صورت مستعد بودن در تحلیل های هفتگی ما قرار گیرد.