با بررسی مجموعه تحلیل‌‌های ارزهای دیجیتال مجموعه صرافی رمزارز اکسبیتو در خدمت شما عزیزان هستیم. امیدواریم در این سری تحلیل‌ها بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بازارهای رمزارز اکسبیتو به شما ارائه دهیم.


ما در این سری تحلیل‌ها کوین‌ها و رمزارزهایی که مستعد خرید و فروش هستند را در قالب واچ لیست‌های هفتگی به صورت حرفه‌ای تحلیل نموده و در اختیار شما کاربران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این موضوع نیازمند مدیریت ریسک و سرمایه توسط کاربران گرامی می باشد تا در صورت صلاحدید در زمان مناسب به بازار ورود یا خروج کنند.


این تحلیل‌ها و واچ لیست (watch List) کردن آنها دید بهتری نسبت به سرمایه گذاری و اقدام در مناسبترین رمز ارزها به‌ شما خواهد داد تا بتوانید نسبت بازه سرمایه گذاری خود تصمیمات درستی اتخاذ کنید. معامله گران بازار ارزهای دیجیتال به منظور آگاهی از حرکات و فعالیت های مشکوک و هم چنین حجم معاملات و...، رمزارزهای مورد علاقه خود را به منظور بررسی های بیشتر به صورت واچ لیست قرار می‌دهند.


توجه داشته باشید، ارزهای اشاره شده در واچ لیست هفتگی ممکن است در همان هفته عملکرد خوبی داشته باشد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. برای رسیدن به دید بهتر می‌توانید مقالات واچ‌لیست هفتگی را در اکسبیتو دنبال کنید.


باید توجه داشت که سیو سود در مواقع ورود بر عهده شخص کاربر صرافی می‌باشد. کاربر باید توانایی گرفتن تصمیمات بهنگام و درست را چه در ضرر و چه در سود داشته باشد و حتما مدیریت سرمایه را براساس پلن شخصی خود رعایت نماید. سعی ما بر آن است که تا حد امکان ارزهای کم ریسک را برای تحلیل معرفی کنیم تا در صورت ریزش بازار کاربر ضرر کمتری متحمل شود و در صورت صعود بازار نیز سود نسبتا مطمئنی کسب کند.


با بررسی نکات ارائه شده در موارد بالا کاربر می‌تواند تصمیم بگیرد که در کدام رمزارز سرمایه گذاری انجام دهد و یا نسبت به خرید ارز دیجیتال اقدام نماید. همچنین قدرت ارزها را باهم مقایسه کند و بتواند تحلیل‌های مطمئن و غیرمطئن را از یکدیگر تمیز دهد. در نهایت مسئولیت خرید و فروش تمامی رمز ارزها بر عهده کاربر می‌باشد و تصمیم گیرنده نهایی شخص کاربر است. همه تحلیل‌های ارائه شده، نوعی پیشنهاد هستند و هرگز سیگنال تلقی نمی‌شوند. در واقع اکثر تحلیل‌ها تنها نوعی پیش بینی بازار به حساب می‌آیند. ما سعی داریم تا حد توان خود با ارائه تحلیل‌های مناسب، آرامش خاطر بیشتری به کاربران محترم مجموعه صرافی آنلاین اکسبیتو جهت سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری درست ارائه دهیم.


تحلیل قیمت بیت کوین

بیت‌کوین در این هفته طبق سناریوی نزولی پیش رفت و محدوده حمایتی قرمز رنگ را از دست داد و به محدوده حمایتی تایم فریم ۴ ساعته‌اش (محدوده زرد رنگ) رسید. بیت‌کوین می‌تواند از این محدوده کمی رشد کند و با کامل کردن پولبک خود به محدوده مقاومتی قرمز رنگ ، روند نزولی خود را به هدف 40000 - 39000 و با شکستن حمایت خود به حمایت بعدی در حدود ۳۶۰۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

تحلیل قیمت بیت کوین


تحلیل قیمت کاردانو

همانطور که انتظار داشتیم در تحلیل هفته گذشته سناریوی ریزشی برای کاردانو (آدا) اتفاق افتاد و این ارز با واکنش دادن به محدوده مقاومتی مهم‌اش دوباره به سطح ۱ دلار برگشت. حفظ شدن این سطح برای ادامه روند صعودی آدا بسیار حیاتی است. از آنجایی که روند کلی بازار از وضعیت بیت‌کوین تاثیر می‌گیرد و بیت‌کوین در حال حاضر نزولی‌ است ،در این هفته باید برای خرید آلت‌کوین‌ها بسیار دست به عصا بود.

تحلیل قیمت کاردانو


تحلیل قیمت اتریوم

پس از اینکه اتریوم توانست محدوده مقاومتی‌اش را بشکند، در روزهای گذشته پولبک این ارز به سطح مقاومتی‌اش نیز کامل شد و حالا با گرفتن سیگنال صعودی، می‌توان انتظار حرکت صعودی تا حدود 4000 دلار را از این ارز داشت. اما با توجه به وضعیت کلی بازار که نزولی‌ است، نباید سناریوی نزولی (از دست دادن سطح حمایتی قرمز رنگ) و افت تا محدوده 2900 دلار را در نظر نگرفت.

تحلیل قیمت اتریوم


ما سعی داریم در تحلیل ها علاوه بر تحلیل کوین های مورد تقاضای کاربران درخواست های آنان را پاسخ دهیم لذا در صورتیکه نیاز به تحلیل و بررسی یک کوین خاص دارید می‌توانید آن را در کامنت برای ما یادداشت کنید تا موقعیت کوین بررسی و در صورت مستعد بودن در تحلیل های هفتگی ما قرار گیرد.