آخرین قیمت (IRR)
10,585,156,654ریال
(9.03%-)
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته (IRR)
10,383,000,000ریال
کمترین قیمت 24 ساعت گذشته (IRR)
11,688,019,896ریال
بالاترین قیمت بیت‌کوین بر حسب ریال 19,583,248,581 ریال در تاریخ November 10, 2021
آخرین قیمت (USDT)
36,825.05$
(10.89%-)
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته (USDT)
36,197.39$
کمترین قیمت 24 ساعت گذشته (USDT)
41,510.8$
بالاترین قیمت بیت‌کوین بر حسب تتر 69045 $ در تاریخ November 10, 2021

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency شکلی متفاوت از پول دیجیتال است که بر اساس علم رمزنگاری تولید شده است. اکثر ارزهای دیجتال شامل ویژگی غیرمتمرکز بودن، هستند و این ویژگی به این معناست که هیچ گروه، نهاد و یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند. کریپتوکارنسی را می توانید بدون واسطه و طور مستقیم در بازار ارزهای دیجیتال خرید کنید و بفروشید و آن را به شخص دیگری انتقال دهید. برای انتقال و ارسال ارزهای دیجیتال به اشخاص دیگر نیازی به افتتاح حساب های بانکی و خدمات بانک یا سازمان های دیگر نخواهید داشت چون کیف پول شما درواقع بانک شما است و این کیف پول در اکسبیتو به صورت رایگان و امن در اختیارتان قرار می گیرد.


بیت کوین چیست؟

بیت کوین یکی از اعضای خانواده ارزهای دیجیتال و شناخته شده ترین آنها میباشد که در سال 2009 و برای اولین بار توسط توسعه دهنده یا گروهی از توسعه دهندگان ناشناس ایجاد شد. مهم ترین علت محبوبیت بیت کوین این است که تمام ویژگی پول های واقعی نظیر امکان خرید و فروش؛انتقال؛ سرمایه گذاری و ... را دارد و امروزه به عنوان یکی از ابزار های رایج معاملات استفاده میشود. برخی افراد در که در بازارهای ارز دیجیتال حضور دارند، بر این باورند که بیت کوین اولین ارز دیجیتال حقیقی و رمز ارزی است که ایده آن در وایت پیپر بیت کوین در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.


بیت کوین رمزارزی است که توسط فردی به نام ساتوشی ناکاموتو ساخته شده و همچنان محبوبیت خود در برابر دیگر ارزها حفظ نموده است. بیش از ۱۰ سال از ساخت و تولید این ارز دیجیتال می گذرد اما همچان در صدر جدول قرار دارد و کانون توجه است. در حال حاضر ۲۲۰۰ تا ارز دیجیتال وجود دارد که بیت کوین اولین آنها است و سمت خود را جدول ارزشمندترین ارزهای دیجیتال حفظ کرده است.


علاوه بر این تمامی معاملات بر پایه بیت کوین در بستری امن به اسم بلاکچین انجام میشود که مهم ترین ویژگی آن غیرمتمرکز بودن آن میباشد.بدین معنا که معاملات بیت کوین تحت نظارت هیچ سازمان خاصی نمیباشد و در نتیجه هیچگونه واسطه ای در اینگونه معاملات وجود ندارد. واحد های بیت کوین تحت عملیات های پیچیده ریاضی استخراج میگردد که این فرایند به اصلاح ماینینگ نامیده می شود.همانطور که گفته شد به دلیل پیچیدگی استخراج و عدم دسترسی به کد های آن امکان هرگونه تقلب در معاملات صفر میباشد. امروزه نیز بیت کوین به عنوان بخشی جدا نشدنی از صرافی های رمزارز در جهان در حال توسعه میباشد و روزانه بر تعداد درگاه های پذیرنده بیت کوین افزوده میشود.

Bitcoin Wallpaper


خرید بیت کوین

خرید بیت کوین به راحتی و در عرض چند لحظه در اکسبیتو انجام میشود. در صورتیکه میخواهید با ریال بیت کوین خریداری نمایید، میتوانید با داشتن یکی از کارت های شتاب نسبت به خرید بیت کوین در لحظه اقدام نمایید. برای خرید بیت کوین نیاز به کیف پول ندارید و اکسبیتو کیف پول را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. ضمنا شما میتوانید بعد از خرید با درنظر داشتن شرایط برداشت و سطح کاربری نسبت به دریافت بیت کوین خود در کیف پول های مورد نظر اقدام نمایید. کارمزد شبکه بیت کوین منطبق با سریعترین حالت انجام در شبکه محاسبه و در زمان برداشت کسر میگردد. سرویس بازار بیت کوین به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته در اکسبیتو فعال می باشد.


فروش بیت کوین

فروش بیت کوین در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو سریع، امن و ساده می باشد. در صورتیکه قصد فروش بیت کوین خود را دارید میتوانید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز به فروش بیت کوین خود بپردازید؛ به منظور فروش بیت کوین میبایست ابتدا بیت کوین خود را به کیف پول اکسبیتو انتقال دهید و بعد از آن نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال اقدام نمایید. در صورتیکه بیت کوین در کیف پول خود در اکسبیتو وجود دارد نیاز به انتقال آن نیست و میتوانید در لحظه نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال خود اقدام نمایید.


خرید و فروش بیت کوین در اکسبیتو:

برای خرید و فروش در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید بیت کوین از بهترین صرافی آنلاین ایرانی:

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.