واریز و برداشت ریال در اکسبیتو، بسیار سهل میباشد و کاربران میتوانند در هر ساعت از شبانه روز نسبت به واریز و برداشت ریال اقدام نمایند. به همین دلیل مقاله ای برای آموزش واریز و برداشت ریالی از کیف پول، توسط تیم مجرب اکسبیتو برای شما کاربران تهیه شده است. در ادامه با اکسبیتو همراه باشید. به منظور انجام معاملات در اکسبیتو لازم است کیف پول خود را شارژ نمایید. برای شارژ حساب یا کیف پول خود نیاز است مراحل زیر را طی نمایید.

آموزش واریز ریال در اکسبیتو:

در مرحله اول باید مرورگر خود را باز نمایید و به سایت اکسبیتو به آدرس exbito.com مراجعه نمایید. گزینه ثبت نام یا ورود را بزنید تا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید و اگر ندارید حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. به منظور آموزش ساخت حساب کاربری و مراحل احراز هویت به لینک آموزش احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو مراجعه کنید.

deposit-and-withdraw-rial

حالا بر روی گزینه ورود بزنید و از طریق ایمیل (یا تلفن همراه) و وارد کردن رمز عبور به مرحله بعد یعنی اعتبار سنجی دو مرحله ای هدایت شوید. اگر اعتبارسنجی دو مرحله ای شما از طریق اپلیکیشن فعال نیست، سریعا برای فعال سازی آن اقدام نمایید. برای راهنمایی درباره اعتبار سنجی دو مرحله ای بر روی لینک کلیک کنید تا اطلاعات کافی در این باره و آموزش راه اندازی آن به دست آورید. در صورتیکه اعتبار سنجی دومرحله ایی شما غیر فعال باشد یک کد برای کاربر به شماره موبایل احراز هویت شده پیامک میشود.

deposit-and-withdraw-rial

حالا باید تایید را بزنید و وارد مرحله بعد شوید اگر رمز دو مرحله ای برای شما فعال است، کافیست از اپلیکیشن رمز ساز خود رمز را وارد نمایید.

deposit-and-withdraw-rial

بعد از رد کردن این مراحل وارد حساب کاربری خود شده اید برای واریز یا برداشت وجه کافیست از طریق منوی سمت راست حساب کاربری تان، گزینه کیف پول را انتخاب کنید تا تمامی ارزها و پول های خود را مشاهده کنید.

deposit-and-withdraw-rial

بعد از ورود به کیف پول خود باید در بخش ریال گزینه واریز ریال را انتخاب نمایید تا وارد صفحه زیر برای واریز شوید.

deposit-and-withdraw-rial

حال باید یکی از درگاه ها و یا کارت های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به قسمت تایید اطلاعات برسید. دقت نمایید در صورتیکه کارت خود را از قبل ثبت نکرده ایید می بایست نسبت به ثبت کارت خود اقدام نمایید.

نکته: شما میبایست حتما با کارت های عابر بانک متعلق به خودتان خرید نمایید و حتما از کارتی خرید کنید که در این مرحله انتخاب مینمایید در غیر این صورت تراکنش شما انجام نخواهد شد.

deposit-and-withdraw-rial

بعد از آن وارد صفحه درگاه می شوید و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز برای واریز در نهایت واریز شما انجام می شود. و به صفحه حساب کاربری خود در سایت اکسبیتو ریدایرکت می شوید و با پیام واریز موفق مواجه می شوید.

deposit-and-withdraw-rial

deposit-and-withdraw-rial

deposit-and-withdraw-rial

پس از انجام عملیات بانکی مشاهده خواهید نمود که کیف پول ریالی شما در اکسبیتو شارژ شده است.

لازم به ذکر است طبق قانون بانک مرکزی واریز ریال در هر ۲۴ ساعت معادل ۵۰ میلیون تومان برای هر کارت بانکی و ۱۰۰ میلیون تومان برای هر کد ملی محدود شده است. شما به هر تعداد که میخواهید در روز می توانید تراکنش داشته باشید اما باید به یاد داشته باشید که سقف واریز ریال طبق قانون بانک مرکزی یکصد میلیون تومان می باشد.

در صورتیکه تراکنش شما با خطا مواجه شده باشد، نگران وجه واریز شده خود نباشید وجه واریزی تا حداکثر ۷۲ ساعت به حساب شما واریز می گردد و پیامی همچون پیام ارسال شده در عکس زیر مشاهده می کنید. همچنین شما می توانید رسید تراکنش های خود را در تاریخچه حساب کاربری خود مشاهده نمایید. ضمنا میتوانید در صورت هر گونه سوال با واحد پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید.

deposit-and-withdraw-rial

آموزش برداشت ریال در اکسبیتو:

طبق مراحل بالا می باشد اما با این تفاوت که در قسمت کیف پول خود، زمانی که می خواهید واریز ریال را انتخاب نمایید باید به جای واریز بر روی دکمه برداشت کلیک نمایید. بعد از انتخاب گزینه برداشت، وارد صفحه زیر می شوید که مبلغ برداشت را در جایگاه ذکر کرده و در نهایت شماره شبای خود را انتخاب می کنید.

نکته: در صورتیکه شماره شبای خود را ثبت نکرده ایید لازم است به ثبت شماره شبای خود اقدام نمایید و سپس نسبت به برداشت وجه اقدام نمایید. در صورتیکه مشکلی در ثبت شماره شبا به وجود آید ظرف ۲۴ ساعت توسط پشتیبانی بررسی و تایید میشود.

deposit-and-withdraw-rial

بعد از انتخاب شماره شبا، اطلاعات را در مرحله بعد تایید می کنید و با پیام برداشت موفق همانند عکس های زیر مواجه می شوید.

deposit-and-withdraw-rial

deposit-and-withdraw-rial

اگر که در این مرحله نیاز به مشاهده رسید دارید، کافیست مشاهده رسید را انتخاب نمایید تا رسید شما نمایش داده شود.

نکته: برداشت وجه حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری به حساب کاربران واریز خواهد شد.

deposit-and-withdraw-rial

حال تمامی مراحل واریز و برداشت را آموزش دیده اید. در صورت بروز هر گونه سوال درباره واریز وجه و برداشت وجه می توانید با تیم مجرب پشتیبانی اکسبیتو تماس حاصل کنید.