اگرسیستم عامل تلفن همراه شما اندرویدی است، برای خرید و فروش ارز دیجیتال در اکسبیتو بهتر است از اپلیکیشن اکسبیتو استفاده کنید. استفاده از اپلیکیشن پلتفرم‌های مبادلات رمزارزی مانند اکسبیتو به کاربر این امکان را می‌دهد که در همه حال بتواند در سریعترین حالت ممکن، معاملات خود را انجام دهد، قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال را ببیند یا کیف پول ارزدیجیتال خود را رصد کند.

آموزش نصب اکسبیتو برای سیستم عامل اندروید

شما می‌توانید از چهار طریق اپلیکیشن اندرویدی اکسبیتو را دانلود و نصب کنید.


1- اسکن کد QR اپلیکیشن اکسبیتو

اولین راه نصب و دانلود اپلیکیشن اکسبیتو از طریق وبسایت اکسبیتو است، پس از ورود به صفحه Exbito.com کد QR موجود در صفحه اصلی را از طریق نرم افزار QR Reader یا در برخی موبایل‌ها، اط طریق دوربین گوشی، اسکن کرده و وارد صفحه نصب اپلیکیشن شوید. این کد شما را مستقیما به صفحه نصب اپلیکیشن در پلی استور گوگل پلی می‌برد. با زدن گزینه Install برنامه اکسبیتو شروع به نصب شدن بر روی دستگاه شما می‌کند.

installing-the-exbito-app-on-android

2- نصب اکسبیتو از طریق کافه بازار


دومین راه برای نصب اپلیکیشن اکسبیتو برای سیستم عامل اندروید، دانلود از طریق کافه بازار است. پس از وارد شدن به کافه بازار، در قسمت جستجو نام اکسبیتو و یا Exbito را جستجو کنید. با دیدن لوگوی اکسبیتو بر روی لوگو کلیک کنید تا وارد صفحه نصب اکسبیتو شوید. پس از ورود به صفحه نصب، بر روی گزینه نصب از بازار کلیک کنید تا اپلیکیشن بر روی دستگاه شما نصب شود.

installing-the-exbito-app-on-android

installing-the-exbito-app-on-android

3- نصب اکسبیتو از طریق پلی استور (Google Play)


سومین کانال نصب اپلیکیشن اکسبیتو، دانلود از طریق جستجوی اکسبیتو در پلی استور گوگل پلی است. برای نصب از طریق گوگل پلی، پلی استور خود را باز کرده و در قسمت Search نام Exbito را جستجو کنید. با دیدن لوگوی اکسبیتو بر روی لوگو کلیک کنید تا وارد صفحه نصب اکسبیتو شوید. با کلیک کردن بر روی گزینه Install برنامه اکسبیتو بر روی دستگاه موبایل شما نصب می‌شود.

installing-the-exbito-app-on-android
Screenshot (174).png

4- نصب اکسبیتو از طریق مایکت


برای نصب اپلیکیشن اکسبیتو از طریق برنامه مایکت نیز مانند کافه بازار، ابتدا وارد مایکت شوید و سپس عبارت اکسبیتو یا Exbito را جستجو کنید. بعد از یافتن اپلیکیشن بر روی آیکون اکسبیتو کلیک کنید تا وارد صفحه نصب اپلیکیشن شوید. بعد از وارد شدن به صفحه اکسبیتو در مایکت، باید بر روی گزینه نصب کلیک کنید تا اپلیکیشن از طریق مایکت بر روی موبایل شما نصب شود.


اگر برای نصب اپلیکیشن با مشکل مواجه شدید یا هر گونه سوالی برای شما پیش آمد، می‌توانید از طریق پشتیبانی با ما در تماس باشید و پاسخ سوال خود را دریافت کنید. همچنین اگر گوشی شما اندروید نیست و نیاز دارید آموزش نصب برای اپل را دریافت کنید می‌توانید به صورت مستقیم به مقاله نصب و راه اندازی اپلیکیشن اکسبیتو در سیستم عامل iOS مراجعه کنید.