آخرین قیمت (IRR)
782,630,706ریال
(13.09%-)
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته (IRR)
734,420,000ریال
کمترین قیمت 24 ساعت گذشته (IRR)
907,438,640ریال
بالاترین قیمت اتریوم بر حسب ریال 1,383,621,097 ریال در تاریخ November 10, 2021
آخرین قیمت (USDT)
2,720.13$
(15.12%-)
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته (USDT)
2,686$
کمترین قیمت 24 ساعت گذشته (USDT)
3,207.14$
بالاترین قیمت اتریوم بر حسب تتر 4878.26 $ در تاریخ November 10, 2021

اتریوم نسل دوم ارزهای دیجیتال که یک شبکه غیرمتمرکز و مستقل است توسط هیچ فرد، نهاد و سازمانی ساخته و تولید نشده است. بلاکچین اتریوم برای اجرای کدهای برنامه نویسی و برنامه های غیرمتمرکز طراحی و تولید شده است و همانند بیت کوین یک بلاکچین عمومی توزیع شده است. به عبارتی دیگر اتریوم باید از خود بپرسید اتریوم و بیت کوین مشابه هم هستند؟ پاسخ این سوال هم بله است و هم خیر زیرا اتریوم کاربرد های متفاوتی از بیت کوین دارد و از سوی دیگر مشابه بیت کوین یک ارز دیجیتال است. این ارز دیجیتال توسط فردی به نام ویتالیک بوترین که جوانی ۲۳ ساله روسی می باشد، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد.


اتریوم در واقع فرآیند تولید برنامه های بلاکچینی را ساده تر کرده و سرعت ایجاد آنها را بالاتر برده است. به عبارتی ساده تر به جای آنکه برای هر برنامه یک بلاکچین تهیه کنند می تواند از این بلاکچین برای اجرای برنامه های مختلف استفاده نمایند. از مزایای این ارز دیجیتال می توان به غیر متمرکز بودن، دارا بودن فضای بلاکچینی اختصاصی، تغییر ناپذیری، امنیت بالا، حفظ حریم خصوصی و نفوذ ناپذیری اشاره کرد. مزایای اصلی این ارز دیجیتال،‌ شبکه غیر متمرکز است که توسط رمزنگار ایجاد شده و از نرم افزارها در برابر حملات سایبری حفاظت می‌کند


اتریوم چیست؟

اتریوم یکی از جذابترین پروژه های دنیای رمزارز از لحاظ فنی میباشد. اتریوم یک شبکه بلاکچینی غیر متمرکز میباشد که به طور رسمی در سال 2015 توسط ویتالیک بوترین یک پژوهشگر حوزه رمزارز و برنامه نویس ارائه شد.وبسایت رسمی اتریوم این پروژه را بدین صورت تعریف کرده است که این شبکه یک بستر غیر متمرکز میباشد که وابسته به هیچ فردی نیست و احتمال از کار افتادگی؛سانسور یا تقلب در آن وجود ندارد.ارز دیجیتال شبکه اتریوم که با نماد ETH نمایش داده میشود اتر نام دارد و عموما در بین کاربران ارز های دیجیتال به این رمزارز نیز اتریوم گفته میشود که یک اشتباه رایج است. در حال حاضر پس از بیت کوین اتر به عنوان دومین رمز ارز محبوب در بین کاربران رمز ارز جایگاه دارد و در تمامی صرافی های مطرح پشتیبانی میشود. اتریوم امکانات قابل گسترده تری نسبت به بیت کوین دارد به همین دلیل است که کاربران از آن استقبال کرده اند و روند رشد قیمتی آن ادامه دار می باشد.


خرید اتریوم

خرید اتریوم این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که از نوسانات قیمتی آن سود بدست بیاورند. پس کاربران میتوانند با خرید و فروش اتریوم به کسب درآمد اقدام نمایند. برای خرید و فروش اتریوم به صورت ۲۴ ساعته میتوانید از بازارهای معاملاتی اکسبیتو استفاده نمایید. به منظور خرید با ریال ابتدا می بایست کیف پول ریالی خود را افزایش موجودی دهید و سپس نسبت به تبدیل دارایی خود به اتریوم در سایت و اپلیکیشن اکسبیتو اقدام اقدام نمایید.


ethereum-symbol-blue-background-2136x1427.jpeg

فروش اتریوم

فروش اتریوم در اکسبیتو به صورت معاملات مستقیم با کاربران قابل انجام است. شما در هر ساعت از شبانه روز این امکان را خواهید داشت با استفاده از پلتفرم معاملاتی اکسبیتو به خرید و فروش اتریوم های خود اقدام نمایید. ضمنا امکان انتقال و نگه داری اتریوم در کیف پول امن اکسبیتو فراهم میباشد. برای فروش اتریوم ابتدا میبایست کیف پول خود را شارژ نمایید یعنی اتریوم های خود را به آن واریز نمایید و سپس نسبت به فروش اتریوم اقدام فرمایید.


خرید و فروش اتریوم در اکسبیتو:

برای خرید و فروش در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید اتریوم از بهترین صرافی آنلاین ایرانی:

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.